Skocz do zawartości

Play kradnie środki z konta


antyplay

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam przestrzec przed korzystaniem z sieci Play. Jestem abonentem sieci Play od dobrych kilku lat - Play na karte, poniewaz jest to najlepsza opcja dla osob mieszkajacych za granica. Dbalam o utrzymanie waznosci konta, zasilajac je w miare regularnie. Fajna opcja byly sms-y przypominajace o terminie uplywu waznosci konta, blokadzie rozmow wychodzacych. Zdarzalo sie nie raz, ze doladowalam dopiero po sms-ie o blokadzie polaczen wychodzacych za kilka dni...

I tutaj mamy klops - Play zabral mi z konta ponad 150PLN bez zadnej informacji o blokadzie polaczen wychodzacych, tudziez przychodzacych! Infolinia zarzuca mi, ze nie wlaczalam telefonu przez kilka miesiecy - i tutaj mamy problem, bo wlaczalam w oczekiwaniu na smsy powiadamiajace o terminie waznosci konta. Dostawalam tylko po 3 wiadomosci powitalne na Islandii, srednio raz na miesiac. Jak w takim przypadku moglo mi przyjsc do glowy, ze konto nie jest juz aktywne?

Chcialam jeszcze dodac, ze kiedy prosilam w salonie o wylaczenie uslugi "tani roaming", zostalam poinformowana, ze jest to niemozliwe, a wykonanie polaczenia z ta beznadziejna usluga bylo niemalze niemozliwe (probowalam 4 razy, z czego tylko raz operator oddzwonil do mnie i moglam polaczenie nawiazac) 

Nie polecam sieci, infolinia jest srednio mila dla klientow i malo kompetentna, najlepsi sa w szybkim zamykaniu zgloszen i zarzucaniu nieaktywnosci telefonu przez kilka miesiecy! 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...