Skocz do zawartości

N73 & SPV E650i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli ktoś miał styczność z tymi dwoma aparatami (nie korzystałem jeszcze z telefonu z systemem) który w takim razie waszym zdaniem jest bardziej wart zainteresoania ?

Nokia ma symbiana który niestety z tego co czytalem opinie jest zawodny , często się wiesza i muli jednak dodatkowo ma swietny aparat i radio oraz dobry odtwarzacz mp3 z których równie często korzystam

Spv ma natomiast pełną klawiature oraz Wi fi ( mam akurat wi fi w domu wiec napewno czesto bym korzystał ) oraz WM6 ktory podobno jest mniej zawodny od symbiana...

z gory dziekuje za rady

Odnośnik do odpowiedzi

Setop, N73 ma braciszek i nie slyszalem zeby narzekal, a zna sie na symbianie. zawodny raczej nie jest, podam glowne argumenty N73:

- Nokia (zawsze to powtarzam... :D)

- seria N

- wytrzymała bateria: 3 dni bez ladowania, gg, muzyka, rozmowy i sms'y naokraglo

wzgledem E650i: sam mam symbianowca, mialem na oku SPV M3000, ale aktualnie przytocze wypowiedz osoby ktora miala stycznowsc z SPV:

Na WM jest wiecej progosow, nie ma co porownywac symbiana a windowsa

na wina jest wiecej pogramow, wi fi podobno lapie calkiem niezle, a na klawie nie jest wszystko wrzuce, wiec korzysta sie dosc wygodnie

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...