Skocz do zawartości

[800-900 zł] co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Poszukuje smartfona do w/w kwoty.
Poprzednio miałem Samsungi i się bardzo na nich zawiodłem, także automatycznie one odpadają.
Zależy mi na takich rzeczach:

  • dość dobry aparat
  • dość duży ekran
  • dobra bateria
  • aby się nie zacinał, jak to często mialem w samsungu

    Z góry dziękuje za pomoc ;)
Odnośnik do odpowiedzi

Z tych które wymieniłeś to zdecydowanie LG G3, przecież niegdyś to był flagowiec, a i do dzisiaj ma rewelacyjne parametry i ma parę rzeczy których próżno szukać u konkurencji, jak chociażby dualband WiFi ac, świetny aparat pomimo 13 Mpx robi zarąbiste zdjęcia i duża bateria z ładowaniem indukcyjnym, zresztą to zupełnie inna półka niż HTC czy Huawei. Oczywiście chcesz kupić używany sprzęt sądząc po cenie, jeśli chciałbyś nowy sprzęt to polecam dołożyć 150-200 zł i pomyśleć nad Honor 7, mam od kilku miesięcy i jestem po prostu zachwycony, szczególnie aparatem 20 Mpx na czym mi zależało, resztę pomijam bo również jest na wysokim poziomie.

Proszę link do jednego ze zdjęć, w maksymalnej rozdzielczości, dodam, że PO zrobieniu zdjęcia możesz sobie wyostrzać dowolny fragment ekranu:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ac40776e70e97149

Odnośnik do odpowiedzi
O 7.06.2016 o 19:38, MarcixM napisał:

To, że aparat ma więcej Mpx nie znaczy, że jest lepszy... Są jeszcze takie atrybuty jak wielkość sensora czy przysłona.

W tej cenie polecam Huawei P8 Lite, można już kupić za ~750zł a to naprawdę mocny smartfon :)

Oczywiście, masz rację odnośnie aparatu. 

P8 Lite to dobry telefon pod wieloma względami, niemniej za 100 zł mniej lepiej prezentuje się Cubot X17, recenzja: http://gadzet.telchina.pl/recenzja-cubot-x17-test-smuklego-5-calowca/

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...