Skocz do zawartości

który telefon ma te funkcje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Który telefon będzie miał następujące funkcje:

-możliwość wysłania napisanej już treści sms'a jako mms'a

-dostęp do słownika użytkownika (tzn. słownika złożonego z dodanych przez użytkownika słów)

-sugerowanie przez słownik w pierwszej kolejności słowa najczęściej używanego, a nie cały czas tego samego słowa

-możliwość użycia funkcji "próbuj ponownie" przy wysyłaniu sms'a (by nie wprowadzać drugi raz numeru osoby do której wysyłany jest sms).

o takie rzeczy jak bateria, wygodna klawiatura czy zasięg nie pytam, bo różne będą padać odpowiedzi - jedna osoba będzie twierdzić że bateria trzyma dobrze a druga że trzyma słabo w tym samym modelu! :)

aktualnie używam nokii 6020 która coś niecoś szwankuje i wyżej wymienionych funkcji mi brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi

ground21, wiesz, generalnie te funkcje ma 6600...ale ma dosc slaby aparat i, przyznam, cienkie mp3. poza tym niektorym nie odpowiada ksztalt. ja, przy intentywnym używaniu tela laduje go co 2-3 dni. co do powyższych:

sms'a mozesz skopiowac jego tresc

piszac esy mozesz edytowac slownik

powinno byc najczesciej uzywane

jesli nie wysle wiadomosci, pokaze sie info ze sie nie powiodlo, czy probowac jeszcze raz, albo wchodzisz w wiadomosci do wyslania, opcje i wyslij

Odnośnik do odpowiedzi

A ja ze swojej strony polecę Nokię 9300, duża wygodna klawiatura, świetne mp3 (na słuchawkach i na głośniku), duży ekran. Multimedia jak np. aparat czy kamera nie istnieją ale idzie żyć bez tego. Ew. 9500 albo 9300i, te ostatnie mają także WiFi. Jednak dużym minusem jest brak wibry. Nokia twierdzi, że mogłoby to zaszkodzić wyświetlaczom.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam sony ericssona V630i

i jest w nim taka dobra funkcja że np. wyslesz do kogoś SMS o treści "LUBIE SKAKAC NA BUNGEE" i jak następnym razem napiszesz LUBIE to zaraz za tym wyswietli ci sie SKAKAC i jezeli chcesz napisać skakać to tylko dajesz strzałkę w prawo i już to słowo masz zapisane.

To jest bardzo przydatna funkcja.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...