Skocz do zawartości

Iphone 4 update ios do 7.1.2


Snikers1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Iphone 4 gsm 16GB i chciałbym jego system 4.3.3 uaktywnić do 7.1.2(Bo wyczytałem, że to możliwy najwyższy dla tego modelu)
Ale mam z tym problem ponieważ nie wiem jak szukałem tego sporo, znalazłem tylko, że muszę pobrać aplikację na komputer "Itunes" zrobiłem to, ale, gdy podłączam telefon to wgl w komputerze nie ma żadnej reakcji. Jest tylko dźwięk, że jakieś urządzenie zostało podłączone i więcej nic się nie dzieje, a w telefonie tylko bateria się ładuje.

Co mam zrobić korzystałem z tej instrukcji: http://www.apple.com/pl/support/iphone/assistant/itunes/index.html#section_5

* A w komórce jak wchodzę Ustawienia-->Ogólne-->To w miejscu gdzie większość modeli ma Uaktualnienie to u mnie jest: Użycie przeszukałem całą komórkę i nigdzie nie ma nic, żeby zrobić update.
I to nie pomogło. I mam jeszcze jedno pytanie czy da radę obejść jakoś, aby konto na itunes założyć bez karty kredytowej ?

To mój pierwszy telefon na iOS i stąd te problemy :)

Z góry dziękuje za waszą pomoc :)


Dobra już mi zadziałało, musiałem oryginalny kabel mieć :)
 
A teraz mam do was pytanie na co mam zwrócić uwagę kupując wyświetlacz z digitizerem? Biały. Przód jak i tył powinien być szklany.
 
Bo wgl nie ma w żadnym opisane, że jest szklany :/
 
Czy np. taki:
 
Czy coś innego? Chcę, żeby ogólnie było to coś samego co mam :)
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...