Skocz do zawartości

Simlock do SE V630i? Irlandia


Boski14

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:

1. trzeba mieć wykorzystane 127 euro, wtedy można przejść do punktu 2

2.piszemy maila(po angielsku), który ma zawierać imie, nazwisko, model telefonu, imei telefonu i numer telefonu (ten irlandzki, na którym wykorzystane jest te 127 euro)

3. wysyłamy maila na adres [email protected] lub [email protected]

4. czekamy na odpowiedź(w tygodniu zazwyczaj odpowiadają na następny dzień, jak piszemy w weekend to na odpowiedź możemy poczekać nawet do środy, chyba najpierw odpowiadają na nowsze maile, dlatego jak kiedyś wysłałem w piątek wieczorem to odpowiedzieli prawie tydzień później)

5. we włączonym telefonie wciskamy <**< (chyba do realizacji tego punktu potrzebna jest karta sim vodafonu, ja ją miałem, nie wiem czy bez karty da rade włączyć telefon i wpisać kod, ale jak ktoś nie ma to i tak chyba warto włączyć telefon i spróbować wejśc w menu locków)

6. w menu wybieramy pierwszą pozycję [Network]

7. wpisujemy otrzymany kod(mamy pięć prób, jakby się ktoś pomylił wink.gif)

zresztą nie wiem czy pisanie punktów 5-7 miało sens, bo instrukcje odblokowania telefonu przyślą wam razem z kodem

aha i te punkty(5-7) tyczą sie telefonów SE w innych metoda wpisywania kodów jest zapewne inna...

mam nadzieję że komuś się to przyda.

Odnośnik do odpowiedzi

dostalam wiadomosc od vodafone po wyslaniu maila ale nic z tego nie rozumiem... mozesz mi jakos pomoc z tym sciaganiem sim locka? To ta wiadomosc po ang.

Thank you for contacting us with your query. To obtain your NAC,

logon to My Vodafone on http://www.vodafone.ie and do the following:

Click on 'My Mobile' from the left hand menu.

Click on 'NAC'.

Click on 'Get NAC'.

Enter the requested digits of your self service password and press

'Submit'.

The Get NAC page will now be displayed.

If you have an IMEI registered to you on the Vodafone network, it

will be displayed within the 'Retrieve a IMEI' section.

You can either obtain the NAC for this IMEI or can enter a different

IMEI in the 'Enter IMEI' field.

After entering/selecting the IMEI for which an NAC is to be

retrieved, click on the 'Select to retrieve' radio button.

You can also choose to have the NAC sent to your phone or to an email

address.

Click the 'Get NAC' button to proceed.

You will be required to complete a secuirty check by entering the

displayed characters. Enter the required characters then click the

'Get NAC' button.

a to jej tlumaczenie

Dziękują za kontaktowanie z USA z waszym zapytaniem (znak zapytania). Żeby dostawać waszego *NAC*, *logon* do Mojego *Vodafone* na *http*://*www.vodafone.ie* i robi stronnicy: Trzask na 'Mój Zmienny od lewego jadłospisu ręki. Trzask na '*NAC'*. Trzask na 'Otrzymują (dostawać; rozumieć) *NAC'*. Wchodzą zapotrzebowane palce waszego *self* obsługiwać (służba; serwis) parol i ścisk (prasa) 'Oddają na rozpatrzenie. Otrzymuje (dostawać; rozumieć) *NAC* strona teraz będzie okazywany. Jeżeli wy macie *IMEI* zarejestrowany wy na *Vodafone* sieć, to będzie okazywane w obrębie 'Przywracają *IMEI'* rozdział. Wy może albo (każdy) dostają *NAC* dla tego (to) *IMEI* albo może wchodzić różny *IMEI* w 'Wchodzą *IMEI'* teren (polowy). Po wejściu /dobierający *IMEI* dla którego *NAC* jest być przywracany, trzaskać (trzask) na 'Dobierać (wybór; doborowy) przywracać guzik radia. Wy także możecie wybierać mieć *NAC* posyłany waszemu telefonowi albo do adresu poczty elektronowej. Trzask 'Otrzymują (dostawać; rozumieć) *NAC'* guzik kontynuować (odbywać się). Wy będziecie dostawać wymaganie skończony (skończyć) *secuirty* sprawdzenie przez wejście okazywane charaktery. Wchodzą wymagane charaktery potem trzaskają 'Otrzymują (dostawać; rozumieć) *NAC'* guzik. przywracany *NAC* będzie okazywany w obrębie 'Przywrócił (przywrócony) *NAC* Wymieniać kolejno (lista) i posłał (posłany; posłał; posłany) przez *SMS* albo Poczta elektronowa jeżeli wy wybieraliście te wybory. Wasz *NAC* równowaga (bilans) poratowania będzie zmniejszany przez 1. Jeżeli wy macie wszelki dalej (dalszy) zapytuje (podaje w wątpliwość; zapytania; znaki zapytania), sprawiać

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...