Skocz do zawartości

Problem z nawiazaniem polaczenia przez USB (V547)


ender_pl

Rekomendowane odpowiedzi

po podlaczeniu kabla w menadzerze urzadzen jest motorola modem... natomiast jak uruchamiam MPT, program telefonu nie znajduje... tak samo PST(tutaj modem znika i pojawia sie "urzadzenie kompozytowe USB"...

jest na to wszystko jakas rada??

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon musi wyc wykrywany w windowsie jako modem, wtedy zostanie mu przypisany port COM, gdy tak sie stanie, wtedy twoj program wygryje telefon, tylko pamietaj abys w swoim programie zaznaczyl opcje ze ma szukac go na "comach" jezeli laczysc go przez IrDe, musisz zainstalowac jakis emutalor dzieki ktorermu irda pod windą bedzie wsykrywana jako port com, wtedy pojdzie napewno (mailem jeden przypadek jak mi nie poszlo ale tylko na noki 6600, pozatym ten sposob jest uniwesalny)

Odnośnik do odpowiedzi

A czy w programie masz wybrane porty na ktorych jest nasluchiwany? Wazne jest teaz to abys nie mail innych aktywnych polaczen modempwych bo wtedy programy nie znajda fona, pozatym sterowniki raczej wgrales z orgialnego cd?

Odnośnik do odpowiedzi

Modem sprawdzasz a panelu sterowania, a ustawienia musza byc w programie ktory dostales od producenta telefonu, nie wiem dokladnie jak sie to nazywa bo nie widzalem tego softu ani telefonu, ale to musi byc gdzies w jakis "connections..." lub "opcje". To jest problem prawie z kazdym telefonek ktory chcemy podlaczyc to komputera, wiec mowie ci to na czuja, bo mailem juz kilkanascie takich przypadkow ze neichcialo mi wykryc, ale wkoncy po jakims czasie obczailem to i dzialalo ok, tylko nie moge sobie poradzic z nokia 6600 via IrDa ;(

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...