Skocz do zawartości

Pokrowiec Case Mate HYBRID Samsung Galaxy Note co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

W moim odczuciu Hybrid jest nieco solidniejszy, lepiej chroni on telefon no i przede wszystkim.. chroni go przed większą ilością niebezpieczeństw - stąd zapewne wyższa cena. Ważne jest gdzie i w jaki sposób używasz telefonu, jeśli jest on bardziej narażony na uszkodzenia weź Hybrida, jesli mniej to wybierz tańszą opcje. Chińskich podróbek raczej bym nie polecał 

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przydatny filmik :)

Dzięki wszystkim za pomoc :D

Hej! ;)  W intercienie znalazłem jeszcze takie porkowce: http://www.sklepcm.pl/product-pol-30338-Pokrowiec-Sony-Xperia-Z-Case-Mate-Barely-There-Bialy-Futeral.html Co o nich myślicie, są nieco tańsze od Case mate Hubrid, myślicie, że warto? :rolleyes: A może jednak coś innego niż Case Mate?

 

Hej :) Wygląd przemawia zdecydowanie za hybrid :D  :D  Ja na Twoim miejscu dopłaciłabym trochę wybierając jakiś fajny wzorek, czasami warto dopłacić za oryginalność :D  :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Witam, 

ja też używam pokrowiec z case mate hybrid tough. Bardzo bobrze mi służy już 7 miesięcy. Moim zdanie też lepiej jest zapłacić trochę więcej i mieć coś dobrej jakości i wyróżniające się spośród tego co mają wszyscy. Case mate jest bardzo wytrzymały, dobrze też leży w dłoni. Najważniejsze jest oczywiście to, jak dobrze ochrania mój telefon, a robi to na najwyższym poziomie. Polecam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...