Skocz do zawartości

Goclever Quantum 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogólnie telefon super lecz spadł mi chyba z 30cm na ziemie i zrobiła się mała ryska na ekranie. Po 3 tygodniach dalszego urzytkowania zgasł ekran. W Goclever powiedzieli mi że to moja wina i że naprawa to 165zł plus przesyłka więc jakieś 210zł !!!! Nie są oni powazni... Ale to nieźli cwaniacy bo nie ma nigdzie części !! I są 2 metody

 

- kupić urzywany telefon (to wielka niewiadoma bo nawet gdybym przemienił części to ekran może mi na dniach zgasnąć i już i tak nie oddam do Goclevera bo plomby są uszkodzone...

 

znajeść jakiś telefon o podobnej budowie itp lub jakąś stronę z częściami.

 

 

Może ktoś miał już styczność z taką sytuacją i sam coś zadziałał na to. Proszę o pomoc bo ja nie dam 1zł tym zdziercą !!

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj na forum telchina.pl ten tel wystepuje pod kilkoma mazwami zalezy do jakiego kraju tego chińczyka wyprodukowano. ekran kupisz na aliexpress. pewnie to jakis model INOS czy jakos tak.

A z drugiej stony co was kusi kupowac takie polskie brandy taniej chińszczyzny?

nie lepiej kupić solidny telefon chińskiej marki jak np Xiaomi, Lenovo, Hiuawe, ZTE, ZOPO,OPPO, Jiayu i wiele innych.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci że kupiłem sobie rok temu z tej firmy kamerkę samochodową i naprawdę dobrze się spisuje do dziś  tak samo jak laptop goclever naprawdę dobra firma i tania. Myślę sobie tani fajny telefon budżetowy, zufana firma od kilku lat to czemu by nie kupić i rach ciach wada techniczna tego telefonu to wyświetlacz i to był podchwyt bo dali telefon za te 300 zł nabrało się na to jakieś dajmy na to 2 mln osób z polski i po 2, 3 miesiącach koniec z ekranem i sobie zarobili. Bo 210 (z przesyłką) naprawdę nikt nie da bo niecałe kilka dych i nowy.. Ale telefon dużo lepiej chodził od LG L3 którego teraz mam i nawet lepiej mi się obsługiwało go niż brata samsunga galaxy s3. I teraz jak będę kupował telefon to tylko utwardzany bo to jest zabawa/loteria spadnie czy nie spadnie itp...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...