Skocz do zawartości

Szukam smartphona do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku lat korzystam z Nokii 5800 ale pewnie nadszedl jej czas juz. Najbardziej mi zalezy na nawigacji,głownie do jazdy na rowerze, (dotychczas korzystam z Sygic Mobile) i przyzwoitej baterii, nie zalezy mi specjalnie na aparacie, nie bedzie tez sluzyl do gier, sporadycznie tez korzystam z WiFi. Najpierw zastanawialem sie nad czyms z Androidem ale podobno nie ma darmowej nawigacji na niego. Moze cos doradzic? Aha i byle nie byl to zaden Samsung. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie możesz zastanowić się nad tym sprzęcikiem:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/9840159 - Overmax Vertis. Dość mało znana firma ale telefon ma bardzo dobre podzespoły tak wiec powinien chodzić dość dobrze. Z wyglądu również całkiem całkiem.Cieniutki, stylowy.

No i ma coś na czym Ci zależy : nawigację z mapą polski - dożywotnia licencja. 

Jak również Dual Sim.

Jedynie bateria jest dość słaba tak więc myślę, ze jeśli będziesz intensywnie korzystał to wystarczy Ci na 1,5 dnia. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamiast pentagramów i innych overmaxów kup lepiej markowego chińczyka np Lenovo, Xiaomi, ZTE i wiele innych. Ja zawsze obserwuje nowości z chin na https://www.facebook.com/pages/Chinskie-telefony-Dualsim/239835202754657 jak mi coś się spodoba to czytam opinie ludzi na forum o chińskich telefonach i kupuje, mam telefon za 50% ceny tego co bym tu musiał dać.

Odnośnik do odpowiedzi

Tipo nie jest okej, na pewno nie w tej cenie. Rozejrzyj się za urządzeniami z WP.

Android szczerze powiedziawszy w tej cenie nie jest opłacalny, no chyba że używa Samsunga Galaxy S2 (którego nie wiedzieć czemu, nie chcesz).

Drugą rzeczą jest to, że Nokia X, XL itp. nie posiadają androida, a jedynie jądro, które umożliwa otwieranie plików .apk.  Nie uświadczysz tam nawet Android Marketu (Google Play/Sklep Google), tylko coś w stylu okrojonego sklepu Nokia Ovi.

Od siebie proponuję Nokie Lumię 520 bądź 620. Jeśli używane modele wchodzą w grę rozejrzyj się za Lumią 625 z LTE. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...