Skocz do zawartości

Zakup słuchawek - opinia


Pawello

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wam, w ten weekend zepsuły mi się słuchawki do telefonu, planowałem kupić sync by 50 street in-ear wired. Czytałem, że mają dobre basy i wykonanie też niezłe. Ale chciałbym się upewnić przed zakupem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chodzi Ci o te słuchawki: http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/9902015 ?

Jeśli tak to widzę,że to sprzęt z raczej górnej półki tak więc na pewno jakość dźwięku będzie niezła tak więc możesz się zastanowić. Widać nawet po obrazku,ze świetny styl i jakość. Nie sądzisz jednak,że w tym przypadku płaci się również za markę? Bo jednak te 4 stówki za słuchawki to naprawdę sporo...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...
  • 2 years later...

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic ofertę www.aasapolska.pl . Jest to strona, na której możecie uzyskać pożyczke online, w kilku prostych krokach. Wiele osób ma różnego rodzaju marzenia, na które po prostu brakuje im pieniędzy. Może potrzebujecie pozyczki na nowe słuchawki ? Polecam i pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze że wg mnie nie warto dopłacać za takie "renomowane" marki, jak słuchawki 50 centa np., bo to często gorsze jakościowo produkty niż mniej znane marki.
Sam korzystam teraz z takich BlitzWolf BW-ES2, to jedne z lepszych jakie miałem, przyjemny bas, czysty dźwięk, głębia sceny, dobrze również tłumi otoczenie.
Jak za kwotę 100 zł to petarda.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...