Skocz do zawartości

36i6 czy Redbull Mobile


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 36i6 od 5 lat i w sumie jest mi tam dobrze, mam usługę Chill Bill, Piszmów Dobowy i oczywiście Esy Floresy. Jednak najbardziej potrzebny jest mi internet. Obecnie płacę 7 zł za 150 mb, a później zmniejsza mi się prędkość. Ostatnio jednak znalazłem ofertę Redbull Mobile, gdzie niby za darmo, bo za doładowanie się za 50 lub 100 zł otrzymuje się darmowe 2 gb internetu, jednak nie jestem pewny czy nie ma tam jakichś haczyków. Czytałem też opinie użytkowników Playa, że często gubi zasięg, bo nie ma własnych nadajników, więc w sumie jestem w kropce.

36i6 nie ma już na rynku, więc szkoda mi tak poprostu zmienić sieć. Jednak jeśli Redbull Mobile rzeczywiście oferuje 2gb za darmo, to chyba jednak warto. Czy warto przejść do Rebull Mobile dla internetu?

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie bierz Red Bulla, nie ma żadnych haczyków i rzeczywiście dostaniesz 2GB i to LTE. Sam prywatnie korzystam i szczerze polecam. Co do zasięgu rzecz względna, zależy gdzie mieszkasz ale jest już dużo lepiej bo Play od niedawna  zaczął współpracę z T-mobile i tam gdzie nie dociera zasięg fioletowych przełączy Cię na T-mobile.

 

Warto jeszcze dodać, jeśli doładujesz konto powyżej 30 zł otrzymasz nielimitowane SMS-y do wszystkich. Zawsze aktualną ofertę znajdziesz tutaj http://telekrowa.pl/komorki-tablety/na-karte/#!offers2/typ-umowy,4/operator,8/

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...