Skocz do zawartości

telefon dla mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę zdecydować się w sprawie kupna telefonu i byłbym wdzięczny za waszą pomoc. Oto modele które brałem pod uwagę:

-HTC sensation XE (wady: słaby android, ponoć nietrwały)

-LG L7 II (wady: słaby ekran i aparat)

System android. Jeśli znacie jakieś modele które byłyby lepsze od wyżej wymienionych (szczególnie chodzi o jakość zdjęć i filmów, RAM) proszę o przedstawienie propozycji lub ocenę w/w modeli. Biorę pod uwagę tylko marki: Samsung, LG, HTC i Sony.

 

Cechy któych szukam to:

-system android

-gwar. 24m

-dobry aparat

-dobry wyświetlacz

-brak simlocka

-ekran ~4,3 cala

-nagrywanie w wysokiej jakości

 

Z góry dziękuję za każdą formę pomocy i proszę o szybkie odpowiedzi.

 

Odnośnik do odpowiedzi

A najważniejsze ? Budżet... 

Mogę w tej cenie z tym ekranem polecić Xperię Z1 Compact za 1600 zł, mogę polecić też używanego SGS2 i Xperię S za koło 500, a i mogę polecić nową Xperię L za 700 zł.

Co do ww, to nie warto się już interesować Sensationem, to już stary telefon, a nawet w czasach świetności nie był powalający, LG L7 II to taka niższa półka w przebraniu, aparat przeciętnie niezły (jak na tę półkę), ale podzespoły marne, ekran też nie powala, chociaż to duży krok w porównaniu do L7 pierwszej generacji. 

Jeżeli ma być coś nowego to celowałbym w LG L9, jeżeli cię stać L9 II, Xperię SP, jeżeli nie SP, to tańszą L'kę, Samsung raczej nic ciekawego nie ma, Galaxy Core wypada gorzej od tych przeze mnie wymienionych, już lepszy byłby jakiś S II,  jak HTC to w tej cenie tylko Desire 500, gdyby udało ci się trafić na One S/X w dobrych cenach nie z Chin (dawno nie przeglądałem rynku, więc nie wiem jak z nimi), to też są warte uwagi. 

W dobrej cenie ciekawą alternatywą, z najlepszymi podzespołami w tej klasie jest Motorola Moto G, ma też czystego androida, w sumie posiada wszystkie dobre cechy Nexusa w jeszcze niższej cenie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie L9, większy lepszej rozdzielczości ekran (niepowalająca jak na ten rozmiar, ale jest ok), lepszy hardware, szybszy CPU, wydajniejsze GPU, więcej RAM. 

Pozwala to na szybszą pracę telefonu, oraz większą wygodę użytkowania. Ceny L9 II teraz nieco zmalały, jeżeli masz to warto dołożyć. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...