Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do telefonu


Zakrza86

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję słuchawek do telefonu, które miałyby mikrofon, dzięki czemu mogłyby pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Mikrofon najlepiej, żeby był wbudowany w pilota (głośniej/ciszej, start/pauza, zmiana piosenki) z klipsem, żeby to sobie umieścić gdzieś w odzieży. Wejście: Jack 3,5 mm. I żeby miały jakąś markę, a nie jakieś chińskie badziewie. Telefon jaki posiadam to Xperia J, ale to chyba nie ma znaczenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspominałem, bo sam nie wiedziałem w jakich cenach taki zestaw kupię. Ostatecznie wziąłem Sony MH750, ale nie jestem do końca zadowolony. Mają słaby kabel.

 

Dlatego za jakiś czas pewnie rozejrzę się za nowymi. Możecie tutaj dawać propozycje lepszych zestawów. Powiedzmy do 100 zł.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...

Warto jest sobie zerknąć na poniższy model

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/11084503

Może i są trochę droższe niemniej sam korzystam z nich od dłuższego czasu i osobiście jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajny model, świetna jakość dżwięku oraz całe wykonanie.

Oczywiście można je również dostać w innych kolorach niż w tym żarówiastym zielonym na obrazku...

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Ja miałem słuchawki samsunga, które był wg mnie świetne i baaardzo długo mi służyły ale już swoje przeszły więc zmuszony byłem kupić nowe. Chciałem te same zamówić przez neta ale będąc na zakupach w galerii zobaczyłem na wyspach sferisu słuchawki lenovo i muszę przyznać, ze są tak samo dobre jak te samsunga :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...