Skocz do zawartości

PLAY internet mobilny ...


woytec85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem użytkownikiem internetu mobilnego z play . jakieś 2 -3 miesiące temu zadzwonił konsultant czy nie chce przedłużyć umowy ( do tej pory placilem 79 zl za 16 gb teraz zaproponowali 24gb za 59 , więc się zgodziłem, wszystko odbyło sie tel i miało obowiązywać po upływie 24 h ) Tymczasem dostaje juz drugi rachunek po starej cenie ... co jest ? !

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

wszystko odbyło sie tel i miało obowiązywać po upływie 24 h

Właśnei dlatego nigdy nie przedłużam umów w ten sposób. Papier to papier, czarno na białym wypisane warunki i w razie co jest się na czym oprzeć. A przez telefon poza tym że rozmowa jest nagrywana nie masz żadnego potwierdzenia, że wynegocjowałeś takie czy inne warunki i jak widać opy to wykorzystują. Nie daj się doić, dzwoń na bok.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

My w rodzinie zawsze przedłużamy przez telefon, tego roku przez internet nawet, żeby wyprzedzić czas końca umowy o prawie 4 miesiące (!). Nigdy nie ma komplikacji i niedogodności, kurier tylko przyjeżdża, trzeba tam swoje podpisać i wszystko jest ok. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Najlepiej udać się do punktu obsługi klienta i wyjaśnić sprawę,no ewentualnie dzwonić do BOK i tam też można to załatwić. Podejrzewam,ze warunki umowy wejdą w  życie dopiero po zakończeniu starej,a podpisałeś ją na pewno 3-4 miesiące wcześniej i stąd póki co dalej ta sama cena.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Też miewam problem z internetem z Playa na telefonie, bardzo często jest słaby zasięg, a jeśli chodzi o ofertę internetu mobilnego, którego używam w domu poprzez router, to od dłuższego czasu nie dostaję żadnej sensownej oferty, a umowa już przeszła na czas nieokreślony, więc myślę powoli o zmianie operatora.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...