Skocz do zawartości

Play - dobry operator GSM? Czy aby na pewno ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiasz sie nad kupnem play? Najpierw przeczytaj to:

Straciłem przez nich 150 zł, czas i nerwy. Żeby dowiedzieć sie tych 2ch prostych rzeczy o których napisałem niżej musiałem wydzwaniać do nich przez kilka dni, i przeprowadzić rozmowę z pięcioma konsultantami, a każdemu musiałem od nowa tłumaczyć o co chodzi. Nie wiem jak wy, ale ja odpuszczam sobie taką firmę.

1. PLAY nigdzie na swojej stronie nie wspomina że bonusy zwane dalej premią (tzw. darmowe minuty) można wykorzystać tylko w kraju. Będąc za granicą, nie można ich wykorzystać połączeniami ani sms'ami roamingowymi. Informację tę można znaleźć dopiero w cenniku na 6 stronie w punkcie h który nas odsyła na stronę 2 do tabeli nr. 1 tegoż cennika. Czyli kupując starter i doładowując go 150 zł, kolejne 150 zł które dostaniesz jako bonus stracisz za granicą, ponieważ po miesiącu niewykorzystania premia przepada.

2. PLAY nie informuje ze ich 'tani roaming' który radzą aktywować przed wyjazdem z kraju kosztuje 3,75 zł za minute kiedy bez aktywacji tej usługi możemy wykonywać połączenia z krajów Unii Europejskiej do polski za 1,99 zł za minutę.

Musiałem to z siebie wyrzucić, grr :(

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

bez przesady w każdej sieci mówią ci tylko o samych plusach a kto ci niby powie w reklamie że wszystko stracisz jak jak wyjedziesz za granice :/

np. orange jak nie doładujesz tela to kasa na nim ci przepada czy na jakiejś reklami ci o tym powiedzieli ...

Albo mix w plusie ...

Wszystko pięknie ładnie ale jak spuźnisz się o jeden dzień z doładowaniem to oberwiesz karą 600 zł :o to chyba lekka przesada ...

W play-u nie masz wymuszenia że co miech musisz ładować np. za 30 zł

Musisz tylko zawsze przez np. 36 miesięcy mieć zawsze konto na plusie i nie dostajesz kary jak nie doładujesz tylko ci umowe przedłużają o tyle dni ile mineło od czasu zakończenia limitu ost. doładowania ....

Play w brew pozorą wcale nie jest taki zły ....

Sam mam playa i jestem z niego całkiem zadowolony ...

Bardziej wkurza mnie TP i orange ...

Zrobili se nagonke na play-a ....

tylko dla playa droższe są minuty np. w orange do wszystkich sieci 60 gr. a do playa 75 :/

W tp tez do wszystkich sieci ta sama stwaka a do play-a jest drożej ... tp i orange to są właśnie dla mnie szmira i tyle

narazie :haha:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja korzystam z playa i nie narzekam.

Co prawda zasięg czasem się gubi, ale za to mam dobry telefon w dobrej cenie.

A co do portalu ich społecznościowego, to też tam jestem.

Rzadko wchodzę co prawda, bo mało czasu mam, ale lubię czytać wpisy niektórych blogowiczów..

Z resztą ja się lubię integrować z ludźmi ;)

Odnośnik do odpowiedzi

edric wszędzie możesz mieć takie problemy nie tylko w Play'u ale i na co dzień :P

jesteś jedną z kilkuset zapewne osób które zawiodły się na sieci Play (i nie tylko na tej sieci) ale o wiele więcej jest zadowolonych użytkowników tej sieci :) gdyż zdarzają się przypadki i będą się zdarzać że zawsze coś komuś nie będzie pasowało ale ważne że są to tylko pojedyńcze przypadki:)

pzdr.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...