Skocz do zawartości

SE W800i


blueman

SE800i warto czy nie?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      3
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

;p Witam. :)

Jestem posiadaczem sony-ericssona K300i. Wiem z doświadczenia że czasem joystick potrafi sprawiać problemy, ale nie zawsze. Moja mama miała taki sam, teraz ma K750i i ani w tym, ani w tamtym modelu nie zawieszał jej się owy joystick. (loteria?) więc.

- jestem ciekaw jak jest w tym SE.

Zapytacie... łeeee czemu nie W810i. Odpowiadam: Nie, widziałem tego phona i mi nie pasuje układ przycisków sterowania, reszta ok, ale to go dyskwalifikuje, wole joystick, przyzwyczaiłem się. (choć się zacinał)

Jestem już prawie zdecydowany na tego W800i. Nie przeszkadza mi wygląd, mam sporą kartę pamięci gratis, zależy mi na dobrej baterii która tam jest. Więc chyba mi nic więcej nie trzeba.

Jak już wspomniałem wyżej widziałem SE K750i i w miarę mi się podobał, a W800i jest prawie taki sam. Cena jest dość przestępna: 800zł przez internet z kosztami przesyłki, karta pamięci, słuchawki gratis, gwarancja... choć wolał bym w sklepie normalnym (ceny wyższe jeżeli w ogóle jest ten model dost.), myślę że w razie czego było by do kogo pójść i kogo ochrzanić za telefon czy coś innego.

Ale sie nagadałem xD PzDrO...

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...