Skocz do zawartości

Smartfon, który wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum także (kolejny raz) witam wszystkich :).

Od około miesiąca rozglądam sie za nowym telefon i już jak sobie jakiś upatrze i jestem prawie pewny to na kolejnej stropnie znajduje nowy, który tez spełnai w jakiś sposób moje wymagania.. mam lekki mętlik w głowie i zwracam się do Was o pomoc.

Tylko telefony nowe, nie uzywane.

Mianowicie od telefonu oczekuje ( lista tworzona w taki sposób żeby pokazac na czym najbardziej zależy mi w telefonie):

1. Przeglądanie internetu (szybkośc, wygoda)

2. Wygoda w pisaniu sms

3. Jakość rozmów

4. Odtwarzanie muzyki

5. Aparat+kamera

6. Zabawa (gry, aplikacje), nie chodzi mi tutaj o apliakcje typu, jak zawiązać krawat itd. tylko takie dosyć przydatne i ułatwiające prace telefonu.

*7. Zastanawiałem sie własnie, czy dodawać ten pkt. ale to przecież smartfon... on musi miec gabaryty, mimo wszystko dodam "ROZMIAR" nie chce lodówki w kieszeni tyko telefon, wiem, że to głupi powód ale mimo wszystko dodaje go do listy.

Telefony, nad którymi się zastanawiam to (kolejność na liscie nie ma znaczenia):

1. Nokia Lumia 800

2. HTC Windows Phone 8 S

3. Samsung Galaxy S II

4. HTC ONE S

Prosze o opinie i czekam na odpowiedzi z niecierpliwością.

Pozdrawiam

k8989

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym wyborem będzie S II, ze względu na jego byłą "Topowość" jest i jeszcze będzie wspierany, a ogółem to wciąż bardzo dobry, wydajny telefon, który na pewno spełni wymagania ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Topowość to jedna sprawa,a druga to chociazby sam wyświetlacz oraz ilość przydatnych aplikacji. Wg mnie równac może się z nim jedynie HTC S- jednak jeśli ktoś wcześniej użytkował Samsunga,to z radością przymie także model S II. Jeżeli miałbym coś polecać tao także S II.

Odnośnik do odpowiedzi

Topowość to jedna sprawa,a druga to chociazby sam wyświetlacz oraz ilość przydatnych aplikacji. Wg mnie równac może się z nim jedynie HTC S- jednak jeśli ktoś wcześniej użytkował Samsunga,to z radością przymie także model S II. Jeżeli miałbym coś polecać tao także S II.

Akurat wyświetlacz w S II nie powala, rozdzielczość i wykonanie matrycy widać że ma już swoje lata, a co do aplikacji, android to android na każdym można zainstalować właściwie to samo.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry wybór, ja akurat nie podzielam zdania jako że wyświeltacz jest kiepskiej jakości,ja nie mam co do niego zastrzeżeń i nie jeden model LG moze mu pozazdroscic. Rozdzielczość jest moim zdaniem bardzo dobra,ale każdy bedzie miaśł swoje odczucia,normalna sprawa. Daj znać za jakis czas jak sprawuje się nowy telefon:)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...