Skocz do zawartości

HTC Desire S - Telefon nie ładuje androida - 4EXT


darell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie.Problem tego typu,że włączając telefon nie ładuje się normalnie cały android, menu itd tylko po pareu minutach czekania (dłużej niż zwykle) włącza się jakieś narzędzie o nazwie 4EXT.

Nagrałem krótki filmik ja to wygląda:

Byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedzenie krok po kroku jak się tego dziadostwa pozbyć żeby móc normalnie korzystać z telefonu.Jak się domyślam, a mam nadzieje,że się myle, trzeba będzie wgrać od nowa system. Proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierasz pliki ICE DS v 5.0 oraz FULL_WIPE_DS.zip, z:

http://forum.android.com.pl/f402/rom-24-09-12-ice_ds-v-6-0-ics-4-0-4-sense-3-6-najszybszy-rom-z-oficjalnym-ics-215442/

Kopiujesz te dwa pobrane pliki na kartę pamięci, ładujesz baterię w telefonie, po naładowaniu wkładasz kartę i postępujesz wg. instrukcji z tamtego tematu od punktu nr. 4.

Odnośnik do odpowiedzi

Podcyas instalacji FULL WIPE mam jakiś błąd przy instalacji FULL WIPE. Dokładnie brzmi on tak: E: Error in /scard/FULL_WIPE_DS.zip (status 1) Installation aborted.Zrobiłem mimo tego wipe ale i tego nie idzie zrobić bo przerywa wipe. Zainstalowałem system,ale mimo tego nadal uruchamia się 4EXT zamiast systemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...