Skocz do zawartości

sam się wykrozystuje internet


karmelowyshow

Rekomendowane odpowiedzi

mam LG L5 w Plusie. Co miesiąc dostaję 300MB ale to mi się kończy po około 2 tygodniach(prawie wcale nie korzystam) później żeby mi kasy nie zżerało to dokpiłam 25MB i kupiłam go 31 grudnia około 22. Od tego czasu ani razu nie weszłam w przeglądarke,gg czy coś, tylko jakieś 5 mmsów(mam 2000 darmowych) i teraz mi przyszedł sms: "Pakiet 25MB zostal wyczerpany. Aby skorzystac z pakietu ponownie wylacz go wpisujac *121*00*05# i wlacz powtornie kodem *121*11*05#. Wiecej info na www.plus.pl" mam 6 zł na koncie do 19 stycznia a potrzebuję mieć coś na sytuacje awaryjne do tego czasu więc juz nie mogę wykupić. (doładowywalam i tak 10zl jeszcze) dodatkowo kilka razy dziennie pojawiają się jakieś reklamy czy nie wiem co to ale nawet w to nie wchodzę tylko od razu krzyżyk..wiecie co mogę zrobić żeby tak nie zżerało samo i wgl?;/

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też coś śmierdzi z tym internetem w plusie :)

Co miesiąc kupuje pakiet "non-stop" i po 100MB mam zwalniany transfer, z tym że te 100 mega płynie mega szybko i przychodzi sms z informacją o zwolnieniu transferu - mimo iż licznik danych w telefonie wskazuje 60MB.

Konsultant plusa tłumaczy się różnicami w naliczaniu pakietów między ich licznikami, a tymi w telefonach.

W tym miesiącu zrobię eksperyment i wyłączę transmisję danych, zobaczymy jak szybko ucieknie pakiet :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

W tych androidach trzeba jednak blokować dane pakietowe i włączać tylko wtedy, kiedy będziemy korzystać :)

Normalnie 100MB uciekało mi w 4-5 dni, a odkąd zacząłem wyłączać dane i aktywować podczas korzystania, bez problemu starcza na cały miesiąc.

Po prostu telefony lubią sobie sprawdzać aktualizacje i inne bajery, co pożera dane :P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Wiele aplikacji pożera Internet w tle. Trzeba pamiętać, że aktualizacje to nie jedyny powód łączenia z Internetem. Wyłączenie danych pakietowych powinno załatwić sprawę. Trzeba wyrobić sobie nawyk włączania i wyłączania danych pakietowych tak samo jak i wifi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...