Skocz do zawartości

[~800zł] tel z qwerty typu bar


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wiem, że jest trochę tematów z telefonami qwerty ale mój jest tak jakby podsumowaniem i wybraniem z kilku telefonów (być może kilkunastu dzięki Wam).

Znalazłem w sieci trochę słuchawek typu BAR z klawiaturą qwerty i przejdźmy może do rzeczy.

Który telefon według Was jest godny polecenia biorąc pod uwagę inne oraz stosunek jakości do ceny? Jeśli znacie inne telefony to śmiało postujcie.

- Alcatel OT 916

alcatel-ot-916-big.jpg

- Samsung GT-B5330 Galaxy Chat

samsung-gt-b5330-galaxy-chat-big.jpg

- Samsung GT-B7800 Galaxy M Pro

samsung-gt-b7800-galaxy-m-pro-big.jpg

- Samsung Galaxy Pro GT-B7510

samsung-galaxy-pro-big.jpg

- Samsung GT-B5510 Galaxy Y Pro

samsung-gt-b5510-galaxy-y-pro-big.jpg

- Motorola XT311 DominoQ Fire

motorola-xt311-dominoq-big.jpg

- Motorola Pro+

motorola-prop-big.jpg

- Nokia E6

nokia-e6-big.jpg

Zależy mi na:

+ wyświetlaczu (żeby nie był za mały oraz słabej jakości, że widać pixelozę)

+ płynność działania

+ bateria, żeby nie ładować "co pięć minut",

+ opłacalność (czyt. żeby nie kupować tel za 800zł jeśli mogę mieć taki za połowę bo nie płacę za znaczek firmy)

+ wifi obowiązkowo

+ wsparcie (bo po co mi telefon na którego nie będę miał aplikacji, gierek, aktualizacji jeśli to możliwe itd), + serwis (nie chcę żadnego chińskiego badziewia którego nie da rady serwisować w Polsce

+ solidność (żeby nie skrzypiał po tygodniu i nie rozleciał się po upadku z metra)

Oczywiście ciężko będzie żeby któryś telefon spełniał większość moich wymagań ale to tylko takie poglądowe sprawy na czym mi zależy.

Odnośnik do odpowiedzi

E6 jest ok, ale nie spełni twoich wymagań, bo symbian jakimś tam otwartym nie wiadomo co oferującym systemem nie jest. Innych telefonów z czystym sumieniem polecić nie mogę, żadnego nie znam i w ręku nie trzymałem, ale patrząc na specyfikację to ta motorola pro+ może być warta uwagi ;) Ale gorzej będzie ze wsparciem dla motoroli. Wtedy chyba ostatecznie zostaje Galaxy M Pro.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta motorola mnie kusi ze względu na wyświetlacz i w miarę dobre parametry jak na tego typu telefony. Co do bawienia się w sofcie to raczej nie mam zamiaru, tylko ciekawi mnie czy będzie aktualizacja do ICS bo gdzieś tam czytałem, że jest w planach ale to dawno temu a skoro mają się wycofać z europy... Ciężki orzech do zgryzienia mam :)

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Galaxy Pro Miałem przyjemność poznać używać w tym granie w różne gry

Telefon jest przyjemny piszę się moim zdaniem gorzej niż na Nokii, Działa szybko nie przycina nie ma problemów z odpalaniem różnych aplikacji.

Przeglądanie internetu jest bardzo fajne dzięki ekranowi:)

Jest to moja opinia nikt nie musi się z nią zgadzać

Brał bym Motorole Pro + wiem wiem motorola ale miałem kilka modeli ich telefonów i nigdy się nie zawiodłem;)

Czasami warto zaryzykować żeby coś zyskać:)

Ten telefon na 100% cię wyróżni wśród tych wszystkich sony htc i samsungów;)

Jego specyfikacja nie wygląda źle powiedział bym że dobrze 3.1 ekran to jak w moim GIO do tego qwerty normalna super:)

Chcesz Pewniaka bierz samsunga nokie chcesz czarnego konia który może okazać się zwycięzcą bierz Motke:)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...