Skocz do zawartości

LG KU311


4dr14n

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam pytanie do osób, które znają sie na LG KU311, mają ten aparat, tudzież nie mają, ale się znają.

CHodzi mi o pare rzeczy, których niestety nie mogę znaleźć w instrukcji obsługi :(

- blokada przycisków zewnętrznych - czy wie ktoś czy w jakiś sposób można je blokować, albo zrobić coś, zeby nie włączały odtwarzacza multimedialnego? Jest to strasznie uciązliwe, gdy mam telefon w kieszeni i za każdym razem muszę go wyjmować, bo się włącza jakaś muzyka. Może jest chociaż jakaś możliwość odebrania im funkcji?

- zmiana funkcji przycisków - chodzi mi o przyciski które znajdują się, jeden po prawej a drugi po lewej stronie tuż pod ekranem. Domyślnie są do nich przypisane "Playnet" oraz "Multimedia". Czy wie ktoś czy jest możliwość zmiany ich finkcji - np na "sms" i "nieodbrane połączenia"? , albo na cokolwiek innego??

- mam też pytanie o etui, tudzież pokrowiec - czy wie ktoś, czy w ogóle jest dostępny do kupienia, czy w ogóle wyprodukowali juz taki pokrowiec na ten telefon (spr w google i nie znalazłem - może źle szukam?) - jak wiecie obudowa się brudzi szybko i chciałbym temu w jakiś sposób zapobiec. Próbowałem z etui do motoroli chyba V3, bo ona ma podobnie rozmieszczony aparat foto i wyświetlacz zewnętrzyny, ale te przyciski zewnętrzne są zakryte wtedy- myślę, ze w ten sposób mogłyby się częściej włączac, nawet podczas zwykłego używkowania jak choćby pisanie smsów.

Serdecznie dziękuję za możliwe odpowiedzi na powyższe pytania.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...