Skocz do zawartości

jakie rękawiczki do smartfona?


mariomariusz

Rekomendowane odpowiedzi

hej, chciałbym was zapytać co sądzicie o specjalnych rękawiczkach do smartfonów i tabletów. Zastanawiam się nad kupnem takich a wybór jest bardzo duży, niektóre sa bardzo drogie (grubo ponad 100zł...) a niektóe śmiesznie tanie i trochę zgłupiałem bo nie wiem czym te rękwiczki się różnią i czy warto inwestowac w droższe. Póki co najbliżej jestem zakupu rękawiczek marki iGlove, które na promocji można znaleźć juz za ok 35zł http://www.taniutko....-dotykowch.html mieliście z nimi styczność? dobrze przewodzą?

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczą rękawiczki za 15PLN i też bedą robić jak te za 200 z tą różnicą że po zakupie droższych nasz portwel bedzie chudszy o 200PLN dodam również że można pofatygować sie do sklepu ogrodniczego i potestować rękawiczki ogrodnicze ze specjalną powłoką gumową(nietety nie te najtańsze te które działały kosztowały 4,20) ale to już jako ciekawostka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Oczywiście rękawiczki działające z ekranem dotykowym w smartfonie i tablecie to nie jest innowacja i wymysł 2012 roku, a były dostępne już kilka lat temu. Wiem jednak po sobie, że nawet wiedząc o takim gadżecie nigdy nie miałem na tyle determinacji, żeby go zamówić. Teraz zresztą też używam ich tylko dlatego, że młodsza siostra zrobiła mi miły urodzinowy prezent. I już wiem, że to naprawdę bardzo przydatny “bajer”, który każdemu mogę polecić.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...