Skocz do zawartości

ja się pozbyć powiadomienia o aktualizacjach z google play przy ikonce?


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet internetowy ale w tym miesiącu został zużyty na uaktualnienia i wysłanie paru rzeczy do kuzynów i zostały jeszcze aplikacje do uaktualnienia. Google play wywaliło powiadomienie przy ikonce, że ileś tam aktualizacji czeka (takie pomarańczowe malutkie). Po pakiecie i nie dokupuję, a jak pobiorę mimo wszystko, to będzie się niemiłosiernie wlokło, czyli postanowiłam poczekać do następnego okresu rozliczeniowego. Chwilowo mam odcięty w ustawieniach internet i myślałam, że nie trzeba się martwić powiadomieniami bez tego, ale ta pomarańczowa liczba przy ikonce została. Na razie mam z tym problem, ciągle mi się wydaje, że pojawiło się nowe powiadomienie, potem zaczynam myśleć zamiast wariować i do mnie dociera, że to te stare. Chciałabym uniknąć paniki, bo to niezdrowe, ale siedzę druga noc z rzędu i zaczynam gonić własny ogonek, nawet nie za bardzo rozumiem co jest napisane w instrukcji telefonu, a pomarańczowa liczba ciągle się ze mnie wyśmiewa.

Jak się tego pozbyć?

Nie dam razy w kółko się martwić głupotą.

Proszę o pomoc.

Mam S2 ale chyba dowolny samsung z touchwiz ma takie coś.

M.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie chcesz oglądać tego typu powiadomień o aktualizacjach, to w ustawieniach sklepu play wyłącz opcję Powiadomienia.

To co wyświetliło się teraz musisz sobie po prostu zaktualizować i zniknie (znajdziesz gdzieś pewnie jakiś punkt WiFi) :)

Powiedz mi jeszcze jaki masz pakiet, że aż tyle go wyssało?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...