Skocz do zawartości

Samsung Ch@t 335


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Przy włączaniu telefonu wyskakuje mi kominukat - "Blokada telefonu, prosze podać hasło", jest ok. Potem telefon prosi mnie o podanie pinu - podaje i jest ok. Na samym końcu wyskakuje mi komunikat "Blokada sim, wpisz hasło" - o co chodzi? mam rozumieć, że telefon posiada simlocka?

Się zamieniłam telefonem z babką i podała mi dobre hasło do telefonu, potem proszą o ten pin, a teraz jest jakaś blokada sim. Nie wiem o co chodzi, mógłby mi ktoś pomóc??

Serdecznie dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, samsungi mają opcję ustawenia blokady SIM tak że telefon akceptuje tylko jedną kartę sim, przy innych trzeba podać zdefiniowany kod.

Ch@t jeśłi nie jest z Orange to na pewno nie ma Simlocka (chyba, że pochodzi z anglii - ale takie są juz zwykle odblokowane) ;)

Zrób tak:

Wyjmij kartę SIM i kartę pamięci włącz telefon i wpisz kod *2767*3855# telefon zostnie przywrócony do stanu fabrycznego.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem, że reset tego nie usuwa :/

Masz dwa wyjścia:

- udajesz się do babki która miała ten telefon ona podaje ci kod do odblokowania (kod PIN tamtej karty)

- udajesz się do serwisu i zdejmują ci taką blokadę poprzez box (metoda płatna więc to raczej ostateczność ;) )

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to opcja która blokuje telefon tak, że można go używać wyłącznie z jedną kartą SIM. O ile dobrze pamiętam to przy zakładaniu tej blokady trezba zdefiniować swój kod (mogę się mylić) i kod wybrany przez poprzedniego użytkownika nalezy podać przy zmianie karty SIM.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Wporządku, bardzo dziękuje :),

zapytam te babke a jak nie to najwyżej ściągne te blokade w jakims salonie :P

Witam. Mam mały problemik.

Przy zasięgu mam taką jakby literkę E (jakbym miała internet włączony), proszę o pomoc jak mogłabym się tego pozbyć/wyłączyć?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...