Skocz do zawartości

[Xperia Arc S] - Limit Transferu Danych, inne problemy.


Patryk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od kilku dni posiadam Xperie Arc S w ofercie Smart Plan Mix.

Po kilku latach postanowiłem ponownie przejść do orange na Abonament Mix.

Mój problem polega na tym, że telefon sam od siebie "Przekracza Kwote Uslug"

Mianowicie, z rana wysłalem SMS za 3 zł - tak aby sprawdzić czy owe smsy przekraczają limit, miałem na końcie -3.69.

Następnie korzystałem już tylko z mojej oferty, czyt.

1 GB Transferu

500 Minut

1000 Smsow etc..

Budząc się dziś rano spojrzałem na tę przekroczenie transferu i ujrzałem -4.41, mimo, że w "Połączenia" na orange-online prócz tego sms 3.69 mam wszystko za 0.00zł.

Nie chciałym powtórzyć mojej historii z orange sprzed kilku lat, gdzie wyskoczył mi rachunek na ponad 6 tyś zł.

Dodam, że:

- Transfer Danych wyłączony

- Z Internetu póki co korzystam tylko iwyłącznie tam gdzie jest wi-fi, aby sie nauczyć powoli korzystać z telefonu

- Nie dzwoniłem pod żadne numery, które zjadłyby te 70gr.

- SMS Premium był jednorazowy, wysyłałem tam w poprzedniej ofercie +/- 100 smsów i nigdy nie pobierało więcej

- Telefon posiada android 2.3.4, wiem, że z reguły androidy robie aktualizacje etc.. lecz mój transfer danych jest wyłączony, a w dalszym ciągu mam do wykorzystania: 1024MB - Co oznacza, że nie korzystałem z internetu.

- W Widżecie "Dane transferu" mam Wysłane 0.0mb Odebrane 0.0mb

- W Orange - Online napisane jest: podsumowanie bieżących połączeń - kwota brutto: 4.41, dziwne, gdyż wszędzie jest 0.00zł prócz tego sms za 3.69zł.

Moje Pytania:

- Czy istnieje jakiś program, który blokuje przekroczenie owego limitu, tak aby nie płacić więcej przy rozliczeniach, lecz tak abym mógł korzystać z moich ofert (czyt. gb,minuty,smsy) (Rozmawiałem z orange, zaproponowali mi program za 5zł który informuje mnie gdy przekrocze każde 25zł) ew. Zmiejszenie AntyBillszok do 5zł ?

- Jak przestawić transfer danych na tę mb z promocji, tak aby nie pobierało na kwotę ujemną

- Czy jeżeli mam wyłączony transfer danych jest możliwość, aby telefon sam z siebie coś wysyłał, pobierał etc... ? Dodam, iż gdy wchodzę w jakieś gry jest napisane jasno: "You are offline, can't connect in to internet"

Będę zaglądał do tematu co 30minut, postaram się w miare szybko odpowiadać na wszelkie pytania.

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź, gdyż nie chcę znów latać po sądach z orange i płacić za coś czego nigdy w życiu nie używałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...