Skocz do zawartości

Gdzie najkorzystniej kupić Samsunga Galaxy SII?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić sobie telefon Samsung Galaxy SII. W związku z tym proszę o poradę od kogoś kto jest zorientowany w ofertach poszczególnych sieci i wie która ma najatrakcyjniejszą ofertę na ten telefon. Kiedyś na przykład zrobiłem tak, że wziąłem w sieci orange jakiś telefon za 1zł, sprzedałem go na allegro za 500 i pózniej kupiłem na allegro nokie 5800 za 650zł. Zatem ta nokia kosztowala mnie 150zł, podczas gdy w ofercie abonamentowej trzeba było zapłacić prawie 400zł. Czy ktoś ma podobny pomysł i w jakiej sieci najlepiej go zrealizować?? Dodam, że posiadam od 4 lat abonament w orange i nie chcę by koszt abonamentu przekraczał 70zł.

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, Orange wprowadził sprzedaż telefonów odnowionych w sklepie Orange. A Galaxy SII czasem się pojawia i ceny sa zachęcające - tabelka z odnowionymi.

Co to znaczy, że telefony są odnowione?? Bo widzę tam Galaxy SII za 3zł. Jeszcze prosiłbym o info kiedy ja często pojawiają się w ofercie te telefony i w jakis sposób mogę takowy zamowić??

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...
  • 2 months later...

No tutaj nie ryzykowałbym kupna takiego telefonu,tym bardziej w przypadku Galaxy S II. Proponowałbym poczekać aż ceny spadną,chociaż podobnie jak w S III- nie nastąpi to szybko. W tej chwili żaden operator nie oferuje nic specjalnego pod względem aparatów. Za SII musisz wydać około 1 tyś zł.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...