Skocz do zawartości

Simlock do sony ericssona V630i


Boski14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy a mianowicie strony z ktorej sciagne simlocka za free do sony ericsssona v630i

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 20:31 ]

Witam nikt nie odpowiada na ten temat dlatego niepotrzebuję już pomocy, gdyż znalazłem na nnym forum pomoc. A mianowicie miałem wysłać maila do vodafone po angielsku z prośbą o przysłanie kodu odblokowującego sieć i przysłali mi wpisałem kod i mam odblokowanego simlocka

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Witam nikt nie odpowiada na ten temat dlatego niepotrzebuję już pomocy, gdyż znalazłem na nnym forum pomoc. A mianowicie miałem wysłać maila do vodafone po angielsku z prośbą o przysłanie kodu odblokowującego sieć i przysłali mi wpisałem kod i mam odblokowanego simlocka

Tak na pewno :oh:

Bo Ci niby operator przyslal kod na zdjecie simlocka :hahaha:

Leze i sikam ze smiechu.

Przeciez oni maja z tego kase i na bank za free Ci tego nie zrobi.

Tak samo jakbys wyslal do Plusa maila zeby Ci kod przyslali.

Myslisz czasami?

Odnośnik do odpowiedzi

ok da rade sciagnac simlocka ale bym prosil zebys mi podal mejla donich pozdrawiam :lookdown:

[ Dodano: Sro 18 Lip, 2007 09:50 ]

ok da rade sciagnac simlock ale bym prosil o mejla donich jesli ktos ma pozdrawiam

[ Dodano: Sro 18 Lip, 2007 09:53 ]

:spiderman:

[ Dodano: Sro 18 Lip, 2007 14:20 ]

witam a mogłybyś mi podać <mail>i co bym mial im napisac dzieki pozd :haha:

post-1-1184748485.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Ja znajdę to na pewno dam, tylko muszę poszukać.

Przestan pierd*** glupoty.

Tak sie nie da sciagnac smoka.

Jak chcialem zebys mi udowodnil to powiedziales ze musisz adresu poszuakc.

Juz z dwa miesiace go szukasz i nie mozesz dziwnym trafem znalezc.

Dla tego uzytwkownika powinien byc warn za wprowadzanie ludzi w blad.

Podobna postawe przestawial na forumpc.pl i zostal zbanowany.

Odnośnik do odpowiedzi

Boski14, przemek ma racje. cos mi sie nie widzi zeby operator odblokował, przeciez on na tym zarabia

steryd114, mozesz mi powiedziec do jasnej anielki po co pisales CZTERY WIADOMOSCI? dlatego ze nikt nie odpisal? nikt tutaj nie bedzie ci uslugiwal, wiec nie rob tak wiecej bo my nie jestesmy na twoje skinienie. ktos bedzie mial ochote to odpowie

P.S. sorka ze sie unioslem, ale patrzac na takie posty az mnie skreca. juz trzymam temperament na wodzy

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...

Dobra dobra ... ja wiem wszystko na ten temat :D a wiec tak jesli chcesz to zrobic przez strone vodafone , czyli to o co tu sie rozchodzi musisz miech u nich tel na abonament i wtedy sie powiedzie ALE!!! obciaza cie rachunkiem w wysokosci 150euro (telefon nie traci gwarancji) w IRL w komisie polak ściagnie ci go za 60 euro przy czym czekasz ok 6 dni w Polsce ok 100 zł i tez 6 dni... wiec radze odpuscic sobie sciaganie locka z tego koma... mozna próbowac MASTER RESET jakims programem przez USB ale wtedy radze miec zgranego softa... PozzdRo

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...