Skocz do zawartości

MP3 w Siemensie C65


Ragnar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Siemensa C65, jak na razie nie jestem z niego zadowolony, ponieważ dużo się zacina i ciężko się z nim pracuje na słońcu. Pozatym wszystko jest OK. Czytałem na niektórych forach że w Siemensie C65 można dodać MP3 których ogólnie ta komórka nie odtwarza. Nie wiem czy to prawda ale jeśli jak to jak umożliwić działanie MP3 w tym telefonie?

I mam jeszcze drugie pytanko już pozatematem bo nie będe zakładał specjalnie nowego żeby się o to zapytać. Moja szybka jest stłuczona. Nie ta całkiem w środku tylko ta na zewnątrz. Jest też bardzo porosyna co utrudnia prace na świetle. I mam pytanko. Ile taka przednia obudowa kosztuje i gdzie ją moge kupić. Za odpowiedzi bardzo dziękuje nawet za te które mi nie pomogą. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi

Na pierwsze to może programowo można dodać taką opcję oraz do siemensów z szerokim gniazdem ładowania były dostępne dołączane mp3<to zależy jakie złącze,bo nie pamiętam,ale wydaje mi się że jednak to wąskie ma>. 2 to przedni panel kupisz w każdym sklepie-"serwisie gsm", lub na allegro, czy hurtowniach internetowych koszt waha się między 10 a 30zł to zależy gdzie i czy orginalna czy nie . Czasami możesz kupić samą szybkę na 5zł

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...