Skocz do zawartości

Propozycje telefonu do [500zł max 550]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak trudno ci znaleźć używany w dobrym stanie z gwarancją oraz z wiarygodnego źródła, to nie pakuj się w to i kup nowego Neo V, lepiej mieć niż później żałować, osobiście też jestem zwolennikiem nowych i jeśli kupowałbym na allegro w czym jestem słaby, kupowałbym nówkę ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno gorzej niż Galaxy S, ogólnie Galaxy S, ma nawet lepsze bebechy dźwięku niż S II. Ale nie powinno być źle, na pewno nie gra gorzej niż mój Ace, a ja osobiście przy dobrych słuchawkach jestem zadowolony :) Oczywiście głośnik to mordęga, ale rzadko kiedy słucha się z głośnika, idąc przez miasto puszczając muzykę z głośnika, nie popiszesz się manierami, a jeśli się kupi słuchawki za jakieś 150-200 zł już to że telefon nie jest muzyczny, nie przeszkadza i słucha się bardzo miło :)

Odnośnik do odpowiedzi

Heheh dziś może kupie SGS mam kolesiowi odpowiedzieć czy biore czy nie Gwraa jest jeszcze na rok także spoko , Ramka jest w 2 miejscach odrapane nie jest to pobijane tylko po prostu zeszło od noszenia w kieszeni cena to 600 zł z przesyłką także dla mnie bardzo dobra ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...