Skocz do zawartości

Propozycje telefonu do [500zł max 550]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Używać go będę normalnie tak jak każdy telefon czasem gg,internet,muzyka . Gry na telefonie mnie nie interesuja nie jestem małym dzieckiem .

Chce żeby chodził szybko i stabilnie i posiadał w miare dobre parametry .

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam nową E52 na gwarancji nie najgorzej gra, gg internet jak i gg działają dobrze, a to mega plusem jest bardzo długo żywotna bateria, z dotykowych, to poszukaj Nokii C5-03, Samsunga Galaxy Gio.

Odnośnik do odpowiedzi

1GHz, który czasami potrafi się zgubić, ale ogólnie działa płynnie i spokojnie styka w tym telefonie, układ graficzny i ram również nie budzi zastrzeżeń, jedynym minusem tego telefonu i bardzo wielkim minusem, cofającym go o segment jest system, niektórzy go strawią, ale ogółem to tragedia, ekran też nie jest już taki świetny jak superamoled w wavie I, dwójka ma o tyle lepiej że ekran jest większy, kolorki niestety dużo gorsze ;( Ale jest to telefon naprawdę godny polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie podoba naprawdę . Ja nie potrzebuje systemu takiego do gier po prostu potrzebuje go do zwykłych potrzeb nic więcej ; ) .

Tylko też właśnie nie jestem przekonany do smartfonów dlatego że ja mam duże szczęście że telefon mi spadnie . A te telefony są delikatne ; p

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie podoba naprawdę . Ja nie potrzebuje systemu takiego do gier po prostu potrzebuje go do zwykłych potrzeb nic więcej ; ) .

Tylko też właśnie nie jestem przekonany do smartfonów dlatego że ja mam duże szczęście że telefon mi spadnie . A te telefony są delikatne ; p

Muszę Cię zdziwić :P Mój Wave zaliczył już kilka groźnych upadków, a wyszedł z nich tylko z małymi ryskami :)

Odnośnik do odpowiedzi

A jak sprawuje się system Bada 2.0 ? Możesz mi powiedzieć ? Szajba .

Najstabilniej jak się okazało pracuje Bada w wersji... plusa.

Względem pierwszej, niebrandowanej wersji samsunga 2.0 poprawiła się stabilność systemu i działania aplikacji (wyeliminowano restarty telefonu i zmniejszono w stopniu zadowalającym błędy aplikacji i pamięci).

Dali też sobie radę z płynnością górnej belki, co dla wielu było problemem :) Aplikacje - te najpotrzebniejsze się znajdzie, ale jak ktoś lubi się pobawić czymś niekonwencjonalnym może się przejechać. Gier w zasadzie nie brakuje i można coś sobie upolować. Ogólnie Bada pozostaje sporo w tyle za Androidem, ale ogólnie tragedii użytkowej nie ma :P

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ja chyba będę mieć nie brandowaną... bo ja kupuje za swoje pieniądze a nie z sieci .

To będzie mój pierwszym smartfon ; d

Więc tak : Narazie chyba sobie System Bada OS odpuszaczam szukam czegoś z androidem !

Pisać tu !

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm nie wiem...najbardziej mi odpowiada właśnie Neo V... no ale to jeszcze się zobaczy może się coś wyrwie ; d.

A w takiej cenie do 500 zł używany htc to jaki mógł by być ?

Hmm galaxy Ace jakoś mnie do siebie nie przekonuje nie wiem . Wave 2 tak ale Bada a nie android a szkoda naprawde..szukam telefonu z androidem tylko z androidem także pisać propozcyje .

Odnośnik do odpowiedzi

HTC za 500 zł to raczej nie znajdziesz - najtańszy sensowny model to Desire, a i on jest już troszkę wiekowy :)

Nie znajdziesz nic o możliwościach wave'a 2 z androidem do 500 zł - chyba że upolujesz niezłą okazję :P

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast taniego androida zdecydowanie wolałbym kupić Lumię 710.

Wydajność i szybkość systemu - bez porównania lepsza, sam system stale się rozwija i przybywa na niego aplikacji.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...