Skocz do zawartości

HTC Wildfire S karta pamięci 32GB problem z wrzucaniem plików


wuldemar95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem niedawno telefon HTC Wildfire S, a dziś przyszła mi karta pamięci 32GB i tu zaczynają się komplikcje. Po włożeniu karty do telefonu i sformatowaniu niby wszystko ok, ale jak przenosze pliki przez kabel USB to część z nich nie działa, w przypadku piosenek albo w odtwarzaczu całkiem je omija albo wyskakuje komunikat, że nie obsługiwany format, natomiast jeśli prześle te same piosenki przez bluetootha to wszystkie działają. Jak rozwiązać ten problem? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam możliwości sprawdzic w innym telefonie, karta.. bez producenta :) kupiona na allegro po okazyjnej cenie.. czy to może być problemem? jeśli tak to odsyłam kartę i czekam na zwrot kasy..

PS: Dziś się zorientowałem że niektóre pliki znikają a pliki kopiowanie na trybie dysku..

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wcina pliki to na 100% wina lipnej karty pamięci.

Z nimi jest różnie ja swoją 8GB mam już od 2lat (też nikt się nie podpisał, z jako takich oznaczeń jest tylko Japan i nr. seryjne :P ) i nic niepokojącego się nią nie dzieje - po prostu trzeba mieć nieco szczęścia ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...