Skocz do zawartości

HTC Desire C – tani smartfon z Beats Audio


Buff007

Rekomendowane odpowiedzi

Firma HTC przedstawiła tani smartfon Desire C z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, Beats Audio i 5 - megapikselową kamerę.

HTC-Desire-C-Androdi-40-ICS-official-300x271.jpg

Urządzenie posiada 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Znajdziemy w nim GPS, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, radio FM i czytnik kart microSD. Miłośnicy muzyki docenią wyposarzenie tego budżetowego smartfona w Beats Audio odpowiadającego za wysoką jakość dźwięku. Pamięć wbudowana to 4 GB, RAM ma 512 MB. Opcjonalnie znajdziemy w urządzeniu technologię NFC pozwalającą korzystać np. z Google Wallet. Bateria o pojemności 1230 mAh przy tej specyfikacji, powinna dać rozsądny czas pracy.

Problemem może być procesor – jednordzeniowy z zegarem zaledwie 600 MHz. Przy Najnowszym Androidzie może to być za mało do płynnej pracy w przypadku nawet średnio wymagających gier i aplikacji.

HTC-Desire-C-Androdi-40-ICS-official-2-300x272.jpg

Z urządzeniem otrzymujemy za darmo (na okres dwóch lat) pakiet 25 GB wirtualnej przestrzeni dyskowej w usłudze Dropbox.

Na polskim rynku HTC Desire C powinien kosztować poniżej 800 PLN. Pojawi się w Europie na początku przyszłego miesiąca.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam opis, zapowiada się ciekawie, troszkę razi w oczy rozdziałka - nawet rozważam kupno, aż do:

jednordzeniowy z zegarem zaledwie 600 MHz.

i urok prysł :D

Odnośnik do odpowiedzi

no bez kitu

a już chciałem na niego czekać żeby go kupić

ale jak ja widzę 600 MHz to mi się słabo zrobiło

gdyby miał 1,4 albo 1,6 to już by była inna bajka

Odnośnik do odpowiedzi

1.6 ? Wystarczy 1GHz i nie ma na co narzekać w klasie średniej, nawet moje 800MHz ledwo co prawda, ale jakoś dźwiga tego ace'a ale 600 ? I na ICS, porażka.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...