Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mój dylemat to czy wziąć SGS2 w Orange czy w Play w sumie cenę telefonów wychodzi tak samo no w orange tylko płacę 5 zł więcej miesięcznie, ale to groszę.

Słyszałem że z Playem często są np. problemy z zasięgiem, poza tym moja dziewczyna ma Orange. Zależy mi w sumie najbardziej na internecie. Sam nie wiem ludzie doradźcie mi coś bo jestem zagubiony.

Odnośnik do odpowiedzi

Play ma w tej chwili zasięg z sieci Plus, Orange oraz na własnych nadajnikach.

Moim zdaniem na zasięg w Play nie ma co narzekać. Większym problemem jest nieco kulejący BOK - gdyby coś było nie tak to ciężko się z nimi dogadać.

Sam teraz chcę uciec do Play, sprawdzałem na starterze Fresh'a i w mojej okolicy pokrycie jest nawet więcej niż dobre ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Play ma w tej chwili zasięg z sieci Plus, Orange oraz na własnych nadajnikach.

Moim zdaniem na zasięg w Play nie ma co narzekać. Większym problemem jest nieco kulejący BOK - gdyby coś było nie tak to ciężko się z nimi dogadać.

Sam teraz chcę uciec do Play, sprawdzałem na starterze Fresh'a i w mojej okolicy pokrycie jest nawet więcej niż dobre ;)

I to wszytko a gdzie lepiej wziąć komórkę jeśli patrzę pod kontem internetu ?

Odnośnik do odpowiedzi

A ja proponowałbym All Inclusive Max w Play.

Przykładowo:

W All Inclusive Max za 65 zł mamy:

300min do wszystkich i 1GB transferu

W Panterze II 225 (69,90zł) mamy:

225min do wszystkich i 0,5GB

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli już to coś takiego znajdziesz w Orange Free, a Orange Free do niczego poza internetem się nie nadaje bo dopisuje do rachunku za każdą minutę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...