Skocz do zawartości

Brzęczący głośniczek rozmów. HTC G1 (dream)


I_T_I

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim telefonie zaczął brzęczeć głośnik rozmów tak że nic już kompletnie nie da się zrozumieć w czasie rozmowy i muszę przełączać na głośno mówiący wiec mam do was pytanie jak głośnik/buzzer kupić i gdzie? Szukałem w internecie ale wszędzie były te tylne.

A może ktoś z was ma tanio na sprzedasz używany/nowy sprawny?

Myślałem też nad zakupem innego taniego o podobnych wymiarach i przerobić mu styki że by wszedł na miejsce oryginalnego tylko jaki kupić? Wymiary oryginalnego to 11x6x2.61.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci tak ten głośnik jest właściwie nie do zdobycia.

Jego nr. to:

36H00695-01M

Chyba jedyne miejsce gdzie jest do kupienia:


http://www.parts4repair.com/htc-dream-earpiece-speaker/

I nie oznacza to że polecam go tam kupować - po prostu traktuj jako ciekawostkę ;)

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki a nikt nie próbował jakiegoś zamiennika dać z innego tel?

edit

Dzisiaj udało mi się zdobyć przymierzyć kilka głośniczków i tak głośniczek od SE C905 jest lekko za duży i gruby ale po opiłowaniu wchodzi, styki pasują rozstawem dźwięk jest ale obudowa się lekko wybrzusza. Inny głośniczek który ma szanse to głośnik z Noki X2 lecz on jest za to lekko za mały przez to lata i nie styka, przyklejam do niego oryginalną gumkę z głośnika htc i jak klej wyschnie to go przymierzę styki tez pasują rozstawem.

Odnośnik do odpowiedzi

Głośnik z Noki X2 na moje odpada jest za mały i mimo doklejenia gumki i tak lata na wszystkie strony i nie dociska styków do padów.

Uważam że jak na razie głośniczek od SE C905 po małym odchudzeniu pilnikiem będzie dobrym zmienikiem.

Mam jeszcze takie pytanie poza tematem czy ta bateria będzie dobrym zamiennikiem i czy to jest oryginalny andidy?

http://allegro.pl/bateria-andida-htc-dream-g1-1600mah-i2247048131.html

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...