Skocz do zawartości

[GT 540] Wyłącza się z kartą SIM


Garzum666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od mniej więcej roku jestem w posiadaniu LG GT540 SWIFT. Telefon do tego czasu sprawował się bardzo dobrze jednak ostatnio mam z nim problemy. Mianowicie nagle telefon zaczął trzymać strasznie krótko, jeden góra dwa dni(wymiana baterii nic nie dała) oraz gdy mam włożoną do niego kartę SIM to po paru godzinach od włączenia(z pełną baterią) po prostu się wyłącza i by go włączyć trzeba wyciagnąć baterie z obudowy i ponownie ją tam włożyć(bez tego w ogóle sie nie chce włączyć). Pragę też zaznaczyć ,że telefon bez włożonej karty SIM nie wyłącza się(tak jak to ma miejsce Z kartą SIM) jednak nadal krótko trzyma. Myślałem nad zrobieniem "formatu" całego telefonu jednak jako ,że na telefonach się nie znam to do końca nie wiem jak się za to zabrać. Prosił bym o jakieś wskazówki co postąpić w tej sytuacji(zarówno jeśli chodzi o sformatowanie telefonu oraz możliwe inne metody naprawienia telefonu).

Pozdrawiam serdecznie

Radosław

Odnośnik do odpowiedzi

powiem Ci tyle że ja nie znam sie na nim ( chciaz miałem styczność ) i nie lubię go zabardzo

Mi się tak zdaję że pod LG był chyba dedykowany Android

mój kolega ma LG P550 CyanogenMOD`a i bawiłem się tym przed przeróbką i po

po jest znacznie lepiej ; )

poszukaj na innych forach bo Tutaj nic nie znajdziesz

np : http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=60497

http://www.ipmart-forum.pl/forumdisplay.php?f=463

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra rada:

1. Ładuj telefon całą noc;

2. Wstań rankiem, weź telefon i sprzedaj go w jakimś komisie

3. Kup cokolwiek innego, co nie jest LG.

4. Niestety nikt nie kupi od Ciebie LG, więc:

- wymień baterię

ewentualnie:

- wymień soft ( w serwisie, sam tego nie zrobisz, w 9 przypadkach na 10 telefon Ci klęknie)

ewentualnie:

- napraw układ zasilania

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra rada:

1. Ładuj telefon całą noc;

2. Wstań rankiem, weź telefon i sprzedaj go w jakimś komisie

3. Kup cokolwiek innego, co nie jest LG.

4. Niestety nikt nie kupi od Ciebie LG, więc:

- wymień baterię

ewentualnie:

- wymień soft ( w serwisie, sam tego nie zrobisz, w 9 przypadkach na 10 telefon Ci klęknie)

ewentualnie:

- napraw układ zasilania

Hehe... chyba nie miałeś styczności z tym telefonem. Jeśli chodzi o GT 540 to pokusiłbym się o zamienienie oficjalnego na jakiś inny ROM. Android 4.0 jest chyba dostępny na ten telefon ale nie oficjalny, radziłbym poczytać o tym romie przed wrzuceniem na telefon (może ma jakieś błędy lub jest jeszcze niedopracowany).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...