Skocz do zawartości

Czy nokia 500 miala aktualizacje do belle?


Gość ziomek18radom

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ,ale nie licz na szybkie działanie ,po zapełnieniu karty 4GB muzyką ,po prostu nie przesuniesz pulpitu ,a skoro ty masz porzebe około 16GB już szykuj się na wymianę 500'tki .

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co ci z mt ,skoro ty nawet z niego nie skorzystasz przy prędkości tego telefonu. No weź to na logikę ,jak telefon może działać i mieć "wszystko" gdzie nie ma GPU ,podstawowej rzeczy, to tak jakbyś miał komputer bez karty graficznej ,tyle że np: nowe procesory mają zintegrowaną w sobie, a to co ma w sobie Nokia 500 do niczego się nie nadaję .

Odnośnik do odpowiedzi

Również tnie na większej karcie ,do tego sam fakt że nie posiada radia i ma bardzo starego androida . Ja na twoim miejscu rozejrzałbym się za Samsungiem Galaxy Gio ,albo używanym wavem i acem .

Odnośnik do odpowiedzi

Też wątpię . Jest dość nowy, więc też sytuacja rynkowa nie stoi dobrze. Jeżeli nie stać Cię na coś typu właśnie używane gio, to rozglądaj się za 5800 i wsadź do niej 16GB kartę, będzie Ci dobrze służyć .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ziomek18radom

No wlasnie tez rozkminiam 5800 bawilem Sie nia kiedys i mi pasowala ze wzgledu na glosniczki ^^ ale ciosem jest s60v5 w sumie przeportowali belle na 5800 kiedys widzialem na necie tylko nie pamietam gdzie

Odnośnik do odpowiedzi

To nie możliwe, to musi być jakiś prototyp, tak samo jak prototypem próbowali wgrać androida na samsunga wave... poszedł z dymem . Ale s60 do małych wymagań da radę, + że jest prosty i intuicyjny .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ziomek18radom

na pierwszy tele z os'em symbian sie nada goscio na palringo (psychofan apple mowil wez i-phona bo wszystkie os oprocz i os sa ch... warte) tak wiec skusze sie na ta 5800 bedzide to moj pierwszy smartfon a zarazem pierwsza nokia tzn mialem przez jeden dzien 3110 c bo sis chciala

Odnośnik do odpowiedzi

5800 też jest powolna, nawet wolniejsza od 500 :)

Skoro ci odpowiadała to i 500'ka dałaby radę.

Bez przesady w 5800 nawet zawalonej 16GB menu się przesuwa w 500'tce po zapełnieniu pamięci i telefonu i karty ,po prostu nie wyrabia. Pulpity tną przy przesuwaniu .

Odnośnik do odpowiedzi

W 5800 pulpity nie tną tylko dlatego, że ich nie ma rolleyes.gif

Poza tym jakby nie patrzeć 5800 to aż 434MHz i także brak GPU. Do tego 128MB ram który jest zabite przy dwóch kartach w Operze Mobile (albo jednej bogatszej w grafikę).

Odnośnik do odpowiedzi

W 5800 pulpity nie tną tylko dlatego, że ich nie ma rolleyes.gif

Poza tym jakby nie patrzeć 5800 to aż 434MHz i także brak GPU. Do tego 128MB ram który jest zabite przy dwóch kartach w Operze Mobile (albo jednej bogatszej w grafikę).

Mówiłem o cięciu menu w 5800 nie pulpitów, że pulpitów nie ma to wiem ,bo kolega przecież ma 5800 i widgetów też nie ma (może są ale on nie używa). No i też sam fakt że przecież 5800 mimo że parametrami też jest słabsza od 500'tki to ma starego nie wymagającego s60v5 a w 500 anna lub belle więc wydaję mi się że wymagania są większe.

A co do kupna telefonu to za 350 nawet jeśli chciałby 500 to na pewno będzie dojechana i już "ochrzczona". 5800 znajdzie w miarę dobrym stanie .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...