Skocz do zawartości

Xperia X8 vs. Galaxy Mini


Rekomendowane odpowiedzi

tyle ile w prawie wszystkich smartphone ;p 1 dzień jak dobrze zadbasz o używanie energii to do 2 dni dałby rade albo i więcej jak się postarasz co to tego gio to się nie opłaca 4 miesiące gwarancji a jak się zepsuje ? to sam będziesz płacić no ale jak się gwarancja skończy to można moodować bez utraty gwarancji bo jej już nie będzie

moim zdaniem lepiej poszukać galaxy ace na aukcjach może kupisz w cenie gio albo nawet mini choć mini za 400 zł są i nawet tańsze z gio ponad 700 zł jak nie na aukcji ale się będziesz musiał męczyć ale ace najlepiej

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę urazić użytkownika xxx, ale głupotę napisać potrafi np.Avila i AMOLED.Jeśli kogokolwiek uraziłem tym postem, to bardzo przepraszam.

Mogę go x.x.x zachwalić w jednej dziedzinie czyli aktywność.

A wracając do tematu to gdy tylko sprzedam Monte to kupuję Gio, jestem już zdecydowany.Dzięki za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

;p ty się nie znasz temat był co lepszy galaxy mini czy se x8 ty zależy bardziej co kto woli bo moce obliczeniowe są takie same co ile dobrze gdzieś było w recenzji to samsung ma więcej ram ale angry bilds działa na se x8 na własne oczy widziałem więc bzdur nie piszcie ... Wolfxer czy po takim opisie śmiesz pisać że się nie znam ? to nie ma sensu tu osoba która się pyta powinna podać więcej informacji bo na czym bardziej zależy ? se ma łatwą do opanowania nakładkę a kamera płynnie działa ale bateria nie jest zbyt pojemna

po co to ignorować przecież pisze dobrze a poza tym jak do gier to ja bym gio wygrał a o se nie myślał nawet chyba że ramu dużo potrzeba to lg swift p500 tylko nie wiem czy on ma na 100% 514 mb ram bo w wielu stronach inaczej pisze

acha Wolfxer po co ta odpowiedź czy to ma sens z tym pytaniem ?>

Odnośnik do odpowiedzi

Ma taki ,że twierdzisz w innych tematach że Swift black miecie N8 ,a to gówno prawda, do tego twierdzisz że N8 jest słabo wykonana, nie trzymałeś jej pewnie w ręce i sie wypowiadasz i żaden telefon nie ma 514 ram nie ma takiego zegara ,idzie potęgami 128, 256, 512, 1024 ,może tam jakieś pomiędzy nimi ,ale nie 514.

Odnośnik do odpowiedzi

Pamięć RAM może mieć pojemność lub rozmiar (zegarem określamy częstotliwość taktowania, głównie rdzenia CPU (z drugiej strony pamięci RAM tez tam jakiś zegar mają ;) ) ) i określają ją kolejne potęgi dwójki.

2, 4, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048, 4096 etc.

Panie "trzy iks" pisz pan gramatycznie i z minimalną interpunkcja chociaż, bo tego się nie da czytać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Najwyraźniej producent chciał się popisać, tworząc większą ilość RAMu od Galaxy S, pewnie chodziło im o wygodniejsze przeglądanie internetu.

A co do tematu to już nie mogę się doczekać tego smartfona, możliwe że w Sobotę już sprzedam Samsunga Monte i w poniedziałek poszukam czegoś lokalnie z Samsungów Gio.

Pozdrawiam.

Nagle wpadło mi do głowy kupno iphone pogwarancyjnego, trochę porysowany ale iphone to pierwsza klasa, lepiej zostać przy Gio czy iphone?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Odkopuje temat, na gio nie mam pieniędzy, to znaczy mam ale nie chce wszystkiego wydawac, bo gdzies wyjechac na wycieczke to nic nie zostanie.

Myślałem nad X8 i raczej go kupię bo jest dosyć tani tylko niewiem czy pójdą takie aplikacje jak Minecraft: Pocket Edition czy Angry Birds.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem lepsze wnętrze ma Mini ,ale nie długo pewnie będzie oficjalna aktualizacja X8 do 2.2 a i Mini dorówna, do tego ma lepszą rozdzielczość i ogółem jest lepiej wykonany ,nawet lepiej wygląda :P

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...