Skocz do zawartości

[600-1000zł] - Niedotykowy, najlepiej Samsung


Iven

Rekomendowane odpowiedzi

...JackyO modele podane przez Ciebie nie posiadają WIFI.

...a może jakiś inny jeszcze.... :)

Iven - STOP!!! Wstrzymaj się jeszcze, jeśli możesz, z dokonaniem ostatecznego wyboru! :o

Nie jest jeszcze za późno, możesz przecież jeszcze sprzedać "nówkę" Nokię E66...

Byłem dzisiaj na wypadzie w plener, dlatego dopiero teraz dodaję kolejną propozycję ze stajni Samsunga:

I7110 to telefon wykonany w formie jednobryłowej /monoblock/. W kompaktowej, metalowej obudowie /o grubości tylko 12,9 mm/ zawarto wszystko, co powinien posiadać nowoczesny smartfon: wyświetlacz AMOLED 2,6 cala, 240 x 320 pix., aparat cyfrowy 5 Mpix z autofocusem i fleszem LED, WiFI /802.11g/, moduł GPS z A-GPS, radio FM z transmiterem FM, pamięć wewnętrzna 50 MB, karta microSDHC do 16 GB. A to wszystko działające pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian v9.3 z interfejsem Series60 3rd Edition.

Odnośnik do odpowiedzi

JackyO...dziękuję za poświęcenie. W wyszukiwarce Samsunga po włączeniu filtrów wyskoczył mi GT-i7110, ale po sprawdzeniu właśnie na allegro (brak dostępności)w rozgrywce pozostały Innov8 i e66. O wyborze zadecydowały bardziej przyjazne gabaryty i lepsza bateria w e66- również cena ;) . Jak wcześniej wspomniałem nie miały dla mnie znaczenia miliony pixeli i wielkość pamięci. E66 to bardzo przyjemny fon , slider działa rewelacyjnie (kiedyś miałem nokię 6500). Ma wszystko co chciałem , gabaryty, cena i wygląd akceptowalne . Co do awaryjności na razie się nie wypowiadam , ale czytając opinie nie jest tak źle ;)

Odnośnik do odpowiedzi

JackyO wszystko fajnie pięknie tylko cena - to jakiś żart? 1200zł...

Po drugie wzornictwo - ładny to on nie jest :D

E66 o wiele lepszy...

Faktycznie... <_< Skoncentrowałem się nad parametrami technicznymi i nie sprawdziłem dostępności, ani ceny tego modelu. Uważam, że Nokia E66 jest bardzo dobrym telefonem, ale Samsung I7110 jest jeszcze lepszym... ;) Natomiast znalazłem ofertę nieco tańszą, za jedyne... 1155 PLN. Polecam! :rolleyes:

W kwestii wzornictwa dopiero teraz do mnie doszło, że ten Samsung dziwnie przypomina, pod względem designu oczywiście, produkty pewnego szwedzko-japońskiego koncernu... Cóż, taki jest widać efekt dzisiejszego dotlenienia organizmu w plenerze.:lol:

Nasz wielbiciel Samsungów pierwszy raz nie spojrzał w sklepy internetowe. :D

Już się usprawiedliwiałem z tego niedopatrzenia, ale przyznaję, że jesteście spostrzegawczy... :)

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko JackyO wielkie dzięki za wykazanie się wielkim poświęceniem w pomocy w dokonaniu dobrego wyboru :) . Dziękuję wszystkim za pomoc :)Konkluzja z mojego tematu może być tylko jedna ,że Samsung jest w tej chwili bezkonkurencyjny w obszarze telefonów dotykowych , lecz ma nie wiele do zaproponowania wśród telefonów klasycznych. :) Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do odpowiedzi

Konkluzja z mojego tematu może być tylko jedna ,że Samsung jest w tej chwili bezkonkurencyjny w obszarze telefonów dotykowych , lecz ma nie wiele do zaproponowania wśród telefonów klasycznych. :)

Ja również w tym miejscu pragnę podziękować Autorowi za sympatyczny sposób rozwinięcia swojego tematu. W ten oto sposób uniknęliśmy niepotrzebnych emocji, które pojawiały się przy niektórych innych tematach... Jest to także zasługa samych Użytkowników i naszych Moderatorów... ;)

W pełni zgadzam się z końcową konkluzją i wyrażam nadzieję, że Samsung nie zapomni o gronie tradycjonalistów, do którego i ja się zaliczam... :)

Odnośnik do odpowiedzi

Konfiguruję sobie od rana moją nową Nokię i nasunęło mi się jedno pytanie, otóż w natłoku czytanych informacji o różnych modelach , gdzieś wyczytałem że można przełączać funkcje telefonu na biznesowe i na "prywatne" i nie wiem teraz , czy to dotyczyło e66? Szukam w wielu miejscach , ale nigdzie nie mogę tego odszukać :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...