Skocz do zawartości

Jaki telefon do 450 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie zakupić telefon, najlepiej dotykowy i przede wszystkim nowy w cenie do 450 zł, wszystkie firmy wchodzą w grę, liczy się dla mnie wytrzymałość (przynajmniej 2-3 lata, ale 2 to musi wytrzymać). Dziękuję z góry za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej zaproponowana nokia 5230, która posiada GPS, Symbiana (szybko i sprawnie działającego), dość dobry ekran (wprawdzie ekran oporowy, ale dobrze reaguje na dotyk), posiada dobrą baterię (w porównaniu np. z 5530 jest o wiele lepsza), ładnie gra na głośniku i ma dobrą jakość muzyki (jeżeli nie jesteś audiofilem będziesz zadowolony ;) ). Niestety posiada kilka wad, a jak dla mnie najważniejszą jest bardzo slaby aparat (rozumiem, komórka to nie cyfrówka, ale AF przydałby się) oraz według mnie ogromną wadą jest braku kabla usb w zestawie (cięcie kosztów swoją drogą, a zdrowy rozsądek swoją).

Drugą moją propozycją będzie Samsung Monte.

Telefonik całkiem przyjemny. Ma lepszy dotyk niż nokia (ekran pojemnościowy), ma zarówno wifi jak i GPS, posiada trochę lepszy aparat (podkreślam trochę), ale za to nie posiada Symbiana (przez co GPS się marnuje). Jakość dźwięku również dobra jak na telefon ;)

Słowem podsumowania oba telefony godne polecenia i to Ty musisz wybrać czy potrzebny jest Ci Symbian kosztem wifi czy odwrotnie :)

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o Monte to nowej sztuki za 450zł nie kupisz. Sam kupiłem ten model i zapłaciłem za niego 465zł + przesyłka. Jak ten telefon się sprawuję nie mogę powiedzieć, gdyż zbyt krótko go mam.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item1098437498_nowa_nokia_5230_2gb_gwarancja_navi_uchwyt.html z przesyłką 416zł ;) Zostanie jeszcze na kabel usb :D

Jeśli chodzi o Monte to nowej sztuki za 450zł nie kupisz.

Chyba szukać nie umiesz za bardzo na allegro ;)

http://www.allegro.pl/item1110479832_samsung_monte_s_5620.html a tutaj zostanie jeszcze kaski aby kupić kartę pamięci 2GB ;)

5230 jest o wiele solidniejsza od Monte, bo to w końcu Nokia. :)

Niestety obecnie już tylko nieliczne nokie są bardzo wytrzymałe :P

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...