Skocz do zawartości

Muzyczny, min. 3.2 mpx do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Pogadam z rodzicami w sprawie $$$$. Ponieważ troszkę mi brakuje do nich ale powinno być ok ;)

Mam może takie niby banalne pytanie ale nie do końca wiem co daje przewaga fona z systemem nad fonami bez ... ?

A ile by kosztowała porządna bateria do tej 5800 ??

Takie coś by pasowało ??

http://www.allegro.pl/item975468900_potezna_bateria_nokia_5800_xm_bl_5j_premium.html

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przewaga nad systemowcami jest taka że jest na nich więcej programów, są bardziej rozbudowane gry.

Ta bateria w 5800 wcale nie jest zła, więc ja bym ją zostawił. Nie wiem ile będzie kosztowała porządna, ale ta z linku będzie pasowała.

Odnośnik do odpowiedzi

Niby ma te 5 mpx ale tak na serio to słabe zdjęcia wychodziły ... nie mówiąc już że jak robiłem filmik to obraz się bardzo często rozmazywała a następnie wieszał ...

Ale widzę że gabarety mają podobne więc nokia to znowu nie taka cegła ;)

Dobra teraz zobaczymy co będzie z kasą albo 5530 lub 5800 ale raczej 5800

Ps : Znacie jakąś fajną stronkę z gadżetami na te nokie ??

Ps2:Dla czego ten koleś ma taką różnicę cenową tych telefonów ??

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4744800&gr_id=70552

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego miałbym się pomylić ? Systemy dają więcej możliwości, i tak właśnie napisałem.

LG to lipne telefony, a KU990i ma słaby dotyk, nie to co Nokia. Do tego tak jak już napisałeś aparat nie jest zbyt dobry. Do tego brakuje mu systemu. Jedyna zaleta tego telefonu to taka że wersja bez "i" robi całkiem niezłe zdjęcia nocą.

Różnica w cenie jest taka, ponieważ telefony mają 12 miesięczna gwarancję.

Odnośnik do odpowiedzi

No 90zł nie chodzi piechotą a różnica u tego samego sprzedawcy jest dość duża pomiędzy :

http://www.allegro.pl/item974937450_telefon_nokia_5530_4gb_gwr_sklep_wroclaw.html

a

http://www.allegro.pl/item974814284_nowy_telefon_nokia_5530_4gb_gwr_sklep_wroclaw.html

Popatrz napisałeś :

"Przewaga nad systemowcami jest taka że jest na nich więcej programów, są bardziej rozbudowane gry."

Z tego wynika że telefony bez systemu ,ają przewagę nad tych z systemami ponieważ jest więcej programów i bardziej rozbudowane gry ;)

Możecie podać jakąś stronkę z jakimiś fajnymi aplikacjami na tą że nokię 5800 ??

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Satio wymiata? Nie powiedziałbym. Te 12 mpx wcale nie jest zbyt dobre. Plastiki są kiepskie. Funkcji też niezbyt dużo. Jako plus idzie Symbian v5.

Może pomyśl nad N97? Używaną ustrzelisz za 1000 zł.

Co do sklepów, to najlepiej użyj ceneo.pl lub skapiec.pl

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szczerze trzymam się tego aparatu ponieważ pod koniec maja jadę do Grecji i nie chcę brać aparatu tylko wezmę fona karta 8gb wzwyż i będzie ok ;p

Powiedzcie mi coś o aparatach w :

-5800

-X6

-N97

-Satio

Jak myślicie wystarczy mi aparat w 5800 do zdjęć ??

Jest dużo gorszy od reszty ??

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej weź aparat. Fotki wyjdą o niebo lepsze.

No to tak:

-5800 - optyka Carl Zeiss, fotki nie są złe. Poproś pio075 na PW o przykładowe fotki. Lecz przy reszcie wymięka. Wkońcu to tylko 3,2 mpx.

- X6 - tutaj nie mam zdania, bo nie wiem zbyt wiele o tym telefonie. Ale 5 mpx + AF. Hmm... Tragedii na pewno nie będzie :P.

- N97 - zdjęcia wychodzą tak jak z N82/N95, więc dobrze. Może być jedynie problem z fotkami w nocy, jak we wszystkich telefonach (wymienionych).

Satio - przereklamowane 12 mpx szału nie robi. Poszukaj zdjęc w sieci.

To by było na tyle. Pamiętaj że telefon to nie aparat! Nie sprawdzi się na pewno przy zdjęciach z zoomem. Do tego dochodzi wąski obiektyw, więc nie wiem czy można brać tylko telefon na takie wyjazdy.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wybór ;).

Najlepiej kup w sklepie internetowym lub na allegro (z odbiorem osobistym). Komisy itp. odradzam. Niestety, ale trochę sie cenią ;).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...