Skocz do zawartości

Wiadomość RCS?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na telefon mojej Kobiety przyszły 2 sms na 2 numery telefonu które posiada. Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat, treść jest w języku chińskim. Jakaś aplikacka mogła mieć dostęp tylko do jednego numeru telefonu ale do drugiego już nie. Nieraz rozłącza Jej połączenia. Treść - 啳敲⁄敡捴楶慴敤 co być może mylnie translator przetłumaczył na Puk/Puk. Czy ktoś wie co to może być?20220513_095758.thumb.jpg.4643ef63c0489ded0e87422a1aef5d88.jpg20220513_095758.thumb.jpg.4643ef63c0489ded0e87422a1aef5d88.jpg

signal-2022-05-12-09-32-52-215.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis po 6 dostalam identyczna wiadomosc, moim operatorem rowniez jest play. Dziwny zbieg okolicznosci, rowniez mam w telefonie dwie karty sim, ale druga to numer niemiecki i na niego nie dostalam smsa. Czyzby play mial jakis wyciek? 

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na infolinii powiedziano mi, ze to nie play generwuje te wiadomosci i nie widza ich w systemie, ze dopiero wlasnie wczoraj zaczal sie naplyw zgloszen tej sytuacji. Tymczasem... dzis znow sms. Chyba czas zmienic numer i przeniesc sie do innej sieci.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś o 6 rano dostałem trzecią wiadomość (puk/puk). Zgłosiłem problem na czacie play. Konsultant powiedział, że to spam i żebym zablokował nadawcę. Odparłem, że nie mam możliwości zablokowania tego typu wiadomości w moim telefonie (Galaxy A52). W związku z tym poinformował mnie, że nałożą taką blokadę od strony operatora.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...