Skocz do zawartości

Android do ~300 Euro / ~1200 zł (Szybkie WiFi,LTE,Bateria,płynny)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam wymienic swoj telefon, na cos nowszego, na androidzie. Problem polega na tym ze nie bardzo wiem co teraz warto kupic.. Zalezy mi na plynnosci, telefon bedzie mi sluzyl do ogladania TV (acestream itd...), sluchania muzyki, programów obcojezycznych, tak wiec zalezy mi na plynnosci dzialania (brak zaciec, szybkosci i dobrej baterii) - aparat mało ważny, szybkie WiFi, musi miec też LTE, fajnie by bylo jakby mial opcje "Hotspot mobilny" czasami udostepniam internet z telefonu.Nie chcialbym tez czegos szczegolnie dużego. Co byscie mi mogli polecic do kwoty ok ~300 Euro / ~1200 zł ? Dzieki za propozycje

Odnośnik do odpowiedzi

Jest kilka ofert w takiej cenie...

Wymagania spełniaja: Huawei P Smart, Xiaomi Mi A1, Honor 9 Lite, Redmi Note 4 z potężną baterią 4000 mAh. Pozostałe mają ok. 3000 mAh. Mają rozsądne rozmiary, ok. 150 mm wysokości, Mi A1 jest nieco większa. Bardziej polecałbym Ci iść w kierunku właśnie P Smarta lub Honora 9 Lite, mają większe ekrany co przekłada się na wygodę korzystania z urządzenia, oglądania streamów. 

Do 1100 zł dostaniesz również świetnego smartfona - Honor 8, choć nie jest to już najnowszy model, bo premierę miał w 3 kwartale 2016...

Hotspota w zasadzie ma teraz każdy smartfon obsłgujący WiFi w transfer danych mobilnych ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Ci aparat nie jest potrzebny to ja bym się zastanowił nad Xiaomi. Tak jak przedmówca napisał wcześniej dużym plusem Xiaomi są potężne baterie. Według mnie dodatkowym atutem Mi A1 jest jego czysty android i to właśnie ten model telefonu bym Ci mógł doradzić.

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za propozycje, redmi note 4x 4/64 znalazlem za 189 Euro, bo bede kupowal na ebayu, powiedzcie tylko jak wyglada sprawa z LTE, gdzies wyczytalem ze z niektorymi modelami jest problem z pasmem LTE, jakiego pasma mam szukac, aby dzialalo LTE, jakies specjalne oznaczenia sa? i drugie pytanie, czy cos podobnego do Z5 Compact, ale z przynajmniej 3gb ram dostane ?? Z5 compact, fajne wymiary, ale te 2GB ram to troche malo sie obawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Redmi Note 4X to smartfon niedostosowany do rynku Europejskiego, on był wydany tylko na bodajże rynek chiński. Nie będzie obsługiwał LTE800. Odpowiednikiem na Europę jest model Redmi Note 4, który jest nawet tańszy.. np. tutaj wersja 4/64 GB za 749 zł + darmowa dostawa. Obsługa B20 jest. 

189 Euro na ebay to jakies 813 zł po aktualnym kursie. A że tak zapytam, czemu akurat zakup na ebay?

Odnośnik do odpowiedzi

mieszkam w niemczech, to dlatego, a na ebayu nie widze nigdzie tych z LTE800

Warto szukac tego z 4GB RAM? czy wystarczy 3 w tym modelu? bo widze wiekszosc 3GB

 

 

 

https://www.ebay.de/itm/Xiaomi-Redmi-Note-4-4-64GB-Octa-Core-5-5-2-5D-ArcScreen-Smartphone-Gold-NEU/172919500070?hash=item2842ce2d26:g:vyUAAOSwXhZZ3aS4 to ten na Europe?

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 19.06.2018 o 08:00, krzysiekgrwn napisał:

 jaka roznica jest miedzy note 4 a 5 ??

Największa różnica to wymiary, Note 5 jest wyższy o 7,5 cm, oraz ma większy ekran - 5,99 (18:9)", w 4 jest to 5,5". Poza tym obsługuje szybkie ładowanie, co przy tej pojemności baterii jest bardzo pomocne, USB typu C, ma na start wyższego Androida. Jest nowszy, a więc zapewne będzie miał też dłuższe wsparcie. To najważnieszje różnice. Moim zdaniem warto, choćby dla samego Quick Charge.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 24.06.2018 o 13:24, J.T.93 napisał:

Największa różnica to wymiary, Note 5 jest wyższy o 7,5 cm, oraz ma większy ekran - 5,99 (18:9)", w 4 jest to 5,5". Poza tym obsługuje szybkie ładowanie, co przy tej pojemności baterii jest bardzo pomocne, USB typu C, ma na start wyższego Androida. Jest nowszy, a więc zapewne będzie miał też dłuższe wsparcie. To najważnieszje różnice. Moim zdaniem warto, choćby dla samego Quick Charge.

Pominąłeś bardzo ważną różnicę. Redmi Note 5, w dużej mierze, eliminuje piętę achillesową czwartej odsłony serii Note - nijaki aparat. Zamiast pojedynczego aparatu z Note 4 w Note 5 otrzymać można skuteczniejszy podwójny 12+5. Aparaty do selfie to już mała przepaść - Note 5 ma znacznie lepsza matryca z przodu. Aplikacja foto zyskała ponadto kilka poprawek. 

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...