Skocz do zawartości

Pytanie O Informacje


Pysio55

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam szczerze mówiąc w większości uczę się czytając interesujące mnie tematy na podobnych forach związanych z telefonią, jeśli się czego nie wie trzeba pytać. Podstawowe pojęcia z tym związane w większości wyjaśni google. Jeśli interesuje Cie wiedza na temat konkretnego telefonu w pisz w google przykładowo "test iPhone 3G" czy "recenzja K850i" prócz artykułu patrzysz na komentarze i wyrabiasz sobie własne zdanie, to teoria. Żeby wiedzieć więcej trzema samemu nabrać praktyki z telefonami, popatrz po kolegach jakie mają pobaw się ich telefonami, nie wiesz=pytaj. Podstawowe specyfikacje telefonów znajdziesz na stronach takich jak:

www.mgsm.pl/

www.telepolis.pl/

i tym podobne,

Jeśli chodzi o czasopisma, np: "Mobility", mają też swoją stronę z której można się zawsze czegoś dowiedzieć: http://www.mobility.com.pl/

co tu dożo mówić, nudne to jest :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o czasopisma, np: "Mobility", mają też swoją stronę z której można się zawsze czegoś dowiedzieć: http://www.mobility.com.pl/

co tu dożo mówić, nudne to jest :lol:

"Mobility" także polecam ciekawe artykuły mają. Co nieco o telefonach jest też np. w Smarcie ogólnie jak pisał Magik internet i testowanie na żywo czyli telefony kolegów jakieś wystawowe w Empikach, salonach operatorów tak będzie najłatwiej. Powodzenia życzę w pozyskiwaniu wiedzy i tak jak Magik mam nadzieje że zaczniesz pomagać tutaj bo strasznie mało osób w składzie mamy :P .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Smart jest ciekawy tylko traktuje ogólnie o "gadżetach" choć trzeba przyznać że dział o komórkach jest dość szeroki kup także Mobility tam cała gazeta traktuje o komórkach operatorach i sieciach komórkowych a także o GPS i tym podobnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...