Skocz do zawartości

Który z tych telefonów wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wolał P9 lite

jak z porównania http://www.sferis.pl/p/porownaj/436005+440230.html wychodzi P9 lite ma wyższa rozdzielczość lepszy aparat z przodu dual sim a to dla mnie duży plus bateria porównywalna (samsung ma troche lepsza ale p9 lite jest też troszkę mniejszy) te 5.2 cala też na korzyść jak dla mnie działa telefon nie jest za duży i nie za mały noi nowszy android 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Telefony są do siebie bardzo zbliżone jeżeli chodzi o konfigurację podzespoły. Pozostaje moim zdaniem wybór pomiędzy samą marką, wyglądem i jakością wykonania. Jeżeli chcesz mieć coś bardziej oryginalnego to P9 Lite będzie dobrym wyborem. Cenowo także prezentują się podobnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem lepszym wyborem będzie Huawei.. Dobra firma, poza tym telefony od nich są dosyć popularne w Polsce tak więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem zamiennych części jeśli chciałbyś w przyszlości telefon naprawić . 

Jeszcze bardo dobra promocja jest na telefon Sony xperia m5 w sklepie rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Telefon kupisz za 1250 zł a możesz się zastanowić bo ma dobre parametry:

20,5 mpix aparat

5 cali full hd

8-rdzeniowy procek

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat co do części zamiennych to Samsung i jego modele będą na pewno przodować, więc akurat tym się nie sugeruj bo rzadko kiedy wymieniasz podzespoły w smartfonie czy inne części. M5 to fajna opcja, ale po co przepłacać, skoro w tym budżecie masz np

 http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3-32-snapdragon-820-od-reki-mi-5-i6417184831.html

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
O 25.10.2016 o 13:00, Magero_pl napisał:

A możesz napisać konkretnie dlaczego Huawei? Jakość wykonania wcale nie jest lepsze, parametry i konfiguracja ta sama, a w Samsungach masz bijący na głowę wyświetlacz SuperAmoled o którym pisałem powyżej, Huawei ma znacznie gorszą jakość jeżeli chodzi o ekran.

To może ja coś od siebie dodam, samsungi rzeczywiście mają super amoled jednak z czasem na bank zacznie Ci sie on zacinać bo mam nakładkę touchwiz, huawei tez tam coś ma jednak nie zamula ona tak telefonu.... Moja dziewczyna ma p8 lite, teraz zaktualizowałem jej androida do 6 i telefon śmiga jak mało który a ma poinstalowane jakieś pierdoły w sporych ilościach

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Zamulanie telefonu nie zależy od nakładki systemowej tylko od tego jaką masz konfigurację, ile aplikacji wgranych czy też jaką pojemność pamięci ram, także ten argument w ogóle do mnie nie trafia. P9 lite to ciekawa propozycja, ale czy lepsza niż Galaxy A5? Wg mnie akurat w tym przypadku nie, możesz też zerknąć na Lg G4.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...