Skocz do zawartości

HTC One M8 vs Moto G3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dzisiaj zepsuł mi się telefon i szybko potrzebuję kupić nowy. Ze względu na wykorzystanie do pracy musi mieć dual SIM i przyzwoitą baterię. Telefon wykorzystuję do rozmów, surfowania w necie, sprawdzania poczty i słuchania muzyki (przez słuchawki).
WiFi musi być cały czas włączone, GPS i Bluetooth używam sporadycznie. Dziennie wyjdzie z 3-4h słuchania muzyki, ok. 1h rozmów i <1h pracy z włączonym ekranem. Przyzwoity aparat byłby bonusem, ale nie jest wymagany. Nie jestem "power userem", ale na co dzień korzystam z SIP, Taskera, Pythona i zdecydowanie preferuję szybkość i wydajność ponad względy estetyczne.

Ze względu, że wydatek spadł na mnie dość nagle, mam bardzo ograniczony budżet. Byłem prawie zdecydowany na Moto G 3rd Dual Sim w wersji 16 GB / 8 GB RAM (nowa za ok. 800 PLN), ale znajomy zaproponował mi swój 1,5-roczny HTC One M8 dual SIM w prawie idealnym stanie za 1000 PLN. Wiem, że wersje tego ostatniego na pojedynczą kartę są obecnie dużo tańsze, ale potrzebuję dual sim. M8 wygrywa ekranem, ale ma 1,5 roku i bateria pewnie już słabsza (nadal podobno spokojnie wytrzymuje cały dzień)

Tutaj zestawienie parametrów: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6483&&idPhone2=7469

Zgóry dziękuję za uwagi i proszę o poradę, który telefon wybrać.

Pozdrawiam,

Adam

 

(Wyprzedzając sugestie dot. innych telefonów, LG G4S, Honor 4x, P8 lite odrzuciłem ze względu na słabe baterie lub inne względy, więc nie biorę ich już pod uwagę).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...