Skocz do zawartości

Telefon do czytania e-booków ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, jest jaki telefon który nadał by się do czytania ebooków ? Moja siorka kupiła sobie  Huwawei P8, w sferisie jej doradzili że się nada i całkiem spoko,wiadomo że mały ekran ale nie jest źle. Używa ktoś smartfona takiego celu ?:)
 

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam że 5" to nie taki mały, weźmy pod uwagę że kupuje się czytniki są już od 6" więc zbyt dużej różnicy nie ma, poza tym huawei ma matrycę PLS która tak nie męczy oczu więc nie popadajmy w paranoję. Sam w wolnym czasie lubie poczytać na komórce, wg mnie wcale nie najgorzej jej Ci pracownicy sferisu doradzili. Przynajmniej nie musi nosić ze sobą kolejnego sprzętu tylko wszystko ma w telefonie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie że słyszał, Cubot to sprzęt który ma parametry takie jak sprzęt bardziej znanych marek, a które są cenie +/- 1000 zł, sam jestem posiadaczem modelu X17 w cenie 649 zł. Nie widziałem większego sensu płacić za Galaxy A3, A5 czy Huawei P8 Lite 800 zł skoro za mniejszą kasę mam lepszy sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi

Również się zgadzam że nie ma co popadać w paranoję i że 5" spokojnie wystarcza na czytanie od czasu do czasu czegoś w telefonie, odnośnie Cubota to również słyszałam niestety nie miałam okzaji takowym się pobawić, ale podobno w sferisie już były w maju i teraz gdzieś po 20-tym też mają sie pojawić więc najlepiej pofatygować się do salonu i samemu przetestować bo jednak każdy ma różne odczucia. Ja osobiście nie mam zwyczaju tak zawierzać w opiniie innych lubie sama popróbować i wyrobić własną opinie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem to głupota. NIe można wygodnie czytać telefonem ebooków. Telefony w świetle maja czarny ekran i cięzko jest coś przeczytac. Poza tym męczą oczy a bateria szybko się wyładowuje. Porządny czytnik ebook ma zdecydowanie bardziej wytrzymałą baterię. 

Nie jest to wcale taki duży wydatek:

http://www.euro.com.pl/czytniki-ebookow.bhtml - w rtv Euro agd mają INK booki w dobrej promocji. Podstawowy klasyczny model kupicie za niecałe 300 zł. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...