Skocz do zawartości

smartfon do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym kupić sobie nowy telefon ale potrzebuje pomocy w wyborze

zależy mi na:

-dobrym głośniku i mikrofonie

-dobrym aparacie

-aby działał płynnie

-aby nie tracił zasięgu (będzie wykorzystywany czasami jako nawigacja)

-stosunkowo dobrej baterii (aby wytrzymała bez problemu cały dzień)

-conajmniej 16GB pamięci + obsługa kart pamięci (przy 32GB karta niekoniecznie)

będę wykorzystywał go do;

-przeglądania internetu

-oglądania filmów

-grania w gry o średnich wymaganiach

-oczywiście do dzwonienia

Cena do 700zł jednak mógłbym dołożyć do 800zł, ale najlepiej gdyby zmieścił się w tej granicy do 700zł :)

myślałem nad jakimś telefonem z xiaomi ale nie wiem jak to jest z gwarancją :) inne propozycje mile rozważę :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, pozwoliłem sobie użyczyć porównywarki zielonego sklepiku Sferis bo tak jest po prostu wygodnie przedstawić różnicę pomiędzy telefonami z przedziału 700-800 zł zamiast pisać: http://www.sferis.pl/p/porownaj/367391+371539+404562+408929+409008.html

Z powyższego zestawienia jak sam pewnie zauważysz najlepiej wypada nowa marka na polskim rynku, tj. Cubot, podstawowa sprawa to 3GB RAM co zapewni Ci płynną pracę w codziennym użytkowaniu jak i w grach, FullHD wyświetlacz do filmów i gier, dobra bateria 2500, aparat jak dla mnie daje radę, miałem z nim styczność i złego słowa nie powiem, aczkolwiek Twoje wymagania czy odczucia mogą być odmienne, więc musiałbyś go gdzieś namierzyć stacjonarnie i sobie po testować, ale co najważniejsze masz normalnie 24 miesiące gwarancji w Polsce.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Odnośnie tego Cubota o którym kolega wspomniał to mi też się wydaje że jak za te pieniądze to jest niczego sobie przy czym osobiscie nie obyłabym się od przetestowania sobie go w salonie, z tego co się orientuje to miałbyć on w sferisie od 20 czerwca nie wiem jak jest teraz bo patrzyłam i nie było go w przegladarce w ogóle. Patrząc na datę to jeszcze z maja widzę to pytanie więc zapytam czy kolega już się zdecydował i jeśli tak to jakiego wyboru dokonał i jak wrażenia z nowego nabytku jeśli takowy był :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...