Skocz do zawartości

pomocy!! Iphone 5s vs Sony Xperia 5m?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelnikow.

Chcialbym zadac wam pytanie, gdyz potrzebuje pomocy z wybraniem nowego telefonu. Jak myslicie ktory telefon jest lepszy? Ktorego to Wy byscie sobie wybrali? Dla mnie bardziej liczy sie bateria, chcialbym wybrac ten ktory bardziej by wytrzymywal na baterii uzywajac internetu poza domem, ktory telefon z tych dwoch da rade bardziej?  Ktory wytrzyma dluzej po dluzszym okresie uzytkowania? slyszalem ze iphone posluzy dluzej , a sony m5 potrafi trzymac nawet 2 dni na baterii , czy to prawda? Boje sie ze stan baterii sony moze sie pogorszyc po paru miesiacach. Prosze pomozcie mi. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Iphone wcale nie posłuży dłużej i przepłacasz za samą markę,nie dającą kompletnie nic poza innym systemem,wyglądem i znaczek. Jeżeli miałbym wybierać to poszedłbym w stronę Huawei czy Motoroli jak Moto X play czy Mote 3 Gen,to moje propozycje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

w tej cenie wziełabym pod uwagę właśnie Huawei P8 i Honor 7, przy czym Honor 7 wygrałaby to starcie, ten 5s ma tylko 1GB Ramu a jeśli chodzi o baterię to rozpacz.. Byłam z bratem w sferisie pare dni temu żeby sie pobawić tą P8 i Honorem 7 i ten drugi duzo bardziej spodobał się bratu, ja w ostatecznym rozrachunku też raczej skusiłabym się na tego Honora 7. Nie będę się już lepiej wypowiadac na temat Iphona i czym sobą reprezentuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wybrałbym żadnego z nich, oba przereklamowane, to są dobre telefony, iPhone ma swój urok, dobre parametry oprócz baterii - katastrofa, teraz wprawdzie idzie go kupić poniżej 1500 zł, ale mimo wszystko za parę stówek mniej kupiłem Honora 7 i jestem bardzo zadowolony, uważam, że jest lepszy pod wieloma względami, przede wszystkim jest większy i ma rewelacyjny aparat, a na baterii trzyma do 2 dni, jak dla mnie do 1300 zł lider na rynku w 2015 roku.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...