Skocz do zawartości

Przedsprzedaż Huawei P9


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem w Sferisie, że ruszyła już przedsprzedaż Huawei P9, co myślicie o tym telefonie? Warto go kupić? Można śmiało powiedzieć, że P8 był sukcesem ciekawy jestem czy teraz będzie podobnie. Niedociągnięcia w postaci dość słabej baterii zostało poprawione bo ten ma 3000 mAh, no i zastanawia mnie ten podwójny aparat, co o tym myślicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, ja bym poczekał na recenzje, testy i opinię redaktorków odnośnie P9. P8 może i był sukcesem, niemniej ich druga marka która miała być dedykowana na rynek internetowy czyli Honor, a konkretnie bezpośredni konkurent Honor 7 wypada lepiej w testach na Antutu, ponad to ma wyraźnie większą baterię (3100 vs 2680), nieco lepszy procek, lepszy aparat (20 vs 13). Sam miałem dylemat co kupić i zdecydowałem się na Honora, kupiłem na Allegro 250 zł taniej niż w sklepach stacjonarnych, w Sferis też był droższy.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, że Honor 7 lepiej wypadł w testach i tak jak piszesz miał dużą przewagę nad p8 ale też nie możesz powiedzieć, że p8 był klapą, bo jak dla mnie miał sporo zalet. Co do cen internetowych, to z reguły jest tak, że są one niższe :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...